سبد خرید خالي مي باشد

تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، سفرهای گردشی و تفریحی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشد .
مسافران با مراجعه به وب سایت شرکت مسافرتی با خیالی آسوده برنامه های سفر خویش را رقم خواهند زد . از همه خدمات مهمتر اینکه این شرکت برای آرامش خاطر مسافران با اغلب شرکتهای بیمه در ارتباط بوده و بهترین خدمات بیمه ای سفر را برای مسافران تهیه می نماید .

اجاره هتل در آمریکا:

شرکت ما قادر به رزرو کردن هر گونه پرواز داخلی در ایالات متحده آمریکا ، همچنین رزرو پروازهای خارجی ازایران یا هر کشورخارجی به ایالات متحده آمریکا و بالعکس با بهترین و نازلترین قیمت می باشد .
هتل ها درآمریکا همچون هتل های سراسر دنیا براساس تعداد ستاره های آنها رده بندی می شوند . شرکت ما با بهره مندی از جدید ترین سیستم های رزرواسیون آنلاین و استفاده از تخفیف های ویژه قادر به گرفتن این هتل ها با بالاترین تعداد ستاره در میان صدها هتل در آمریکا می باشند . متخصصین و مشاورین با تجربه ما در امر رزرواسیون هتل ها آمادگی هرگونه کمک ومشاوره درگرفتن بهترین هتل ها با نازلتزین قیمت ممکن را دارند .

اجاره خودرو در آمریکا:

US VIP Group در راستای ارئه خدمات توریستی و گردشگری خود برای مسافرین در زمینه اجاره هرنوع وسیله نقلیه اعم ازخودروهای مختلف همراه با قیمت های متفاوت آمادگی کامل خود را در این زمینه به مشتریان اعلام می دارد .
رانندگان مجرب و با سابقه ما با تسلط به اقصی نقاط مختلف آمریکا آماده ارائه هر گونه خدمات جهت تسهیل رفت و آمد مسافران می باشند .

تورهای کوتاه مدت آمریکا:

با توجه به وسعت و بزرگی ایالات متحده آمریکا و داشتن جاذبه های توریستی متفاوت و بسیارزیاد آن ، شرکت ما با ارائه یک برنامه کامل و منسجم به مسافران امکان بازدید از نقاط متعدد توریستی را در محدوده زمانی کم که عموما از یک روز تا سه روز می باشد را محقق می نماید . تمامی این تورها ی کوتاه مدت با همراهی راهنما و مترجم فارسی جهت بهره بردن سودمند از این بازدید ها می باشد . 

تورکشتیهای کروز:

ایالات متحده آمریکا با داشتن یکی از بزرگترین مرزهای آبی دنیا از معروف ترین و پر جاذبه ترین مناطق دنیا در صنعت کشتی های توریستی (کروز) می باشد . شرکت ما با داشتن متخصصین مجرب در ارائه تورهای تفریحی کشتیهای کروز در مسیرهای مختلف امکان انجام سفرهای خاطره انگیز دریایی را در نقاط مختلف آمریکا به مسافرین عزیز می دهد .