سبد خرید خالي مي باشد

تورهای مسافرتی آسیا

malasya-singapour
malasya-singapour2_191905324134_15692915291_19482345574_9640372272_1392331627

تور مالزی و سنگاپور

توضیحات

سفر به  مالزی  و سنگاپوری  میتواند یکی از خاطره  انگیز ترین ، تعطیلات  شمال به مقصد آسیای جنوب شرقی باشد . تعطیلات 7 روزه با ورود شما به کوالالامپور، پایتخت مالزی آغاز می شود تا از برج دوقلو پتروناس، بنای یادبود ملی، کاخ پادشاه، برج کوالالامپور، مسجد ملی و ساختمان ایستگاه راه آهن بهره مند شوید. روح تعطیلات خود را با سفر به باغ توسط خلیج، مجسمه Merlion و Chinatown تقویت کنید. شما همچنین زمان زیادی را برای بررسی آکواریا KLCC ، KL  و باغ پرندها  ،  Bukit Bintang، باغ وحش سنگاپور و با Jurong Bird Park خواهید داشت و یا برای بازاریابی خرده فروشی در بازار های شلوغ محلی اقدام خواهیم کرد.

خدمات ما شامل :

 گرفتن ویزا 

بازنشانی بلیط هواپیما در کلاس اقتصادی

- مالیات هواپیما

- 3 شب اقامت در کوالالامپور

- 3 شب اقامت در سنگاپور

- همراه با بوفه صبحانه

- گرفت سیم کارت رایگان

- تور شهر کوالالامپور همرا با توقف  برای گرفتن عکس در برج های دوقلو(Persona)

- بازدید از برج های دوقلو

- تور کانادا- سنگاپور با باغ های خلیج (ورود به دو گنبد)

- سینگاپور و مالزی (تک ورودی)

- برگشت به فرودگاه

تنوع در انتخاب: بسیاری ازهتل ها برای بودجه های مختلف، سلیقه ها در دسترس هستند

استانداردهای هتل

هتل های سه ستاره که شرایط لازم برای یک اقامت راحت را داراست .، اندازه خوب و اتاق های تمیز با AC، تلویزیون، آب گرم، دوش و حمام خصوصی. رستوران های هتل با صبحانه و ناهار و شام و یک مرکز تناسب اندام کوچک یا آبگرم که در انتظار شماست .

هتل های چهار ستاره در سراسر هندوچینا، طیف گسترده ای از هتل های بوتیک راحت برای خرید، ناهار خوری و امکانات تفریحی در این نزدیکی هست. هتل ها با خدمات با کیفیت، اتاق های کاملا متمرکز، رستوران ها، مرکز تناسب اندام همراه با با آبگرم (و استخر در اکثر موارد)، انتظار می رود که هتل ها یک تجربه خوب بالاتر از حد متوسط را ارائه دهند.

 هتل های پنج  ستاره و امکانات گسترده ای برای تجربه یک اقامت عالی را داراست . رستوران های متعدد و طیف گسترده ای از انتخاب برای بوفه  صبحانه ، استخر شنا، مرکز تناسب اندام و خدمات ساحلی  که خارج از تجربه است.

برای خرید این تور می توانید به صورت آنلاین و از طریق پرداخت آنلاین از سیستم پی پال اقدام کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن (949) 234-8236 تماس بگیرید.