سبد خرید خالي مي باشد

تورهای مسافرتی آسیا

bankok-singapor-bali
bankok-singapor-bali14562

تور بانکوک ، سنگاپور و بالی

توضیحات

سفر شگفت انگیز همرا با  تنوع  های باورنکردنی درتایلند، شبه جزیره مالائوس و مجمع الجزایر اندونزی. دیدن بانکوک، با عطر و طعم خاص خود را از سنت های بی انتها، معماری با شکوه، سرگرمی های عالی و غذاهای خیره کننده که خارج تصورهستند. سپس، سنگاپور، یکی از جالب ترین و عجیب ترین مقصد های  جنوب شرقی آسیا است. پایان سفر خود را در بالی همرا با  احساس زیبا خود را در یک مرحله کاملا جدید به عنوان جزیره گرمسیری زیبا و عجیب و غریب لمس کنید.

سه شب در بانکوک

پایتخت تایلند یکی از مهمترین مراکز توریستی در جهان است و هر سال میلیون ها بازدید کننده دارد. یک شهر چند فرهنگی و مدرن است و همچنین به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین  شهرها در جهان برای مهمان نوازی، بخشندگی  ومهربانی  مردم تایلند شناخته شده است.  ودارای برخی از سالن های تاریخی برای بازدید کنندگان با معماری الهام بخش و برجسته، معبد های  پر جنب و جوش و قصر های دیدنی و جذاب است. شهرها ی با جاذبه های پرجمعیت ، مراکز لوکس، هتل های عجیب و غریب،  استایل غذاهای خیابانی مواد غذایی، بازار های عظیم، کافه ها و رستوران های روباز، بازار های شناوردر شهر پر هست  که یکی از بهترین  جاذبه های دیدنی برای همه گردشگران است .

پیشنهاد انتخابی : حداقل سه شب

وات آرون (معبد سحر)، کاخ بزرگ، بازار شناور، معبد بودا در حال بستن (وات فو)، معبد از عمارت بودا، معبد بودا طلایی (وات ترایمیت)، خانه جیم تامپسون، کوه طلایی وات ساکت خائو سان رود و خیلی دیدنی های بیشتر .

سه شب  در سنگاپور

سنگاپور یک شهر جزیره ای  است و دروازه ای به جنوب شرقی آسیا است،  و در درجه شمالی استوا است و گاهی اوقات به عنوان شهر شیر یا نقطه قرمز کوچک شناخته می شود. شهر تبدیل به یک تقاطع فرهنگ های پویا، پر از تاریخ و معابد دیدنی و جذاب است. پایتخت غذاهای  آسیای جنوب شرقی مناظری نفس گیر و افسانه ای پر از آسمان خراش ها و جاذبه های شگفت انگیز، همراه با جزیره ی منحصر به فرد خود - Sentosa! خرید، ماجراجویی، مناظر سبز پر زرق و برق   و زندگی شبانه پر جنب و جوش از شگفتی های سنگاپور است .

پیشنهادهای  انتخابی : حداقل سه شب

Merlion Park, Raffles Statue, Gardens by the Bay, Marina Bay Sands, Clarke Quay, an Gardens By the Bay, Hawker Food Centers, Little India, Chinatown, The National Gallery, Singapore Botanic Gardens and so much more!

سه شب در بالی

بالی جزیره ای است از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار میرود  و یکی از استان های کشور پهناور اندونزی است  این جزیره که از برترین مقاصد گردشگری جهان است در سالهای اخیر بدلیل رشد فراوان صنعت توریست بسیاری از سراسر دنیا به بالی سفر میکنند . فضای سنتی جزیره و سوابق تاریخی آن، امکان بازدید از برخی مناطق دیدنی را ایجاد کرده است .

 Tanah Lotیکی از مهمترین معابد بالی به شمار می رود روی صخره ای زیبا بنا شده و مکانی بسیار دیدنی برای عکاسی است. یکی دیگر از مناطق دیدنی جزیره روستای Batubulan  است که ساکنان آن مجسمه سازانی ماهر هستند. حتما سری هم به مزارع پلکانی برنج بالی بزنید. بهترین نمای ممکن از این مزارع را بین کاندیداسا و آملاپورا خواهید یافت. یک روز کامل را نیز به معبد مادر اختصاص دهید، که قدمتی فراتر از 1000 سال دارد.

 مکان های پیشنهادی و تفریحی در بالی

موزه بالی ؛معبد مادر ، سواحل نوزا دوا ،غواصی و تفریحات زیر ابی و بسیاری از دیدنی های جذاب در بالی .

این یک پکیجی هست که ازهر زمان در ایالات متحده آمریکا یا کانادا در حال سفر است و پروازها، هتل ها و فعالیت های خود  و مدت زمان اقامت خود را میتوانید انتخاب کنید.

پرواز به بانکوک

این برنامه 9 روزه شامل موارد زیر است:

پرواز به بانکوک و خارج از بالی (دنپاسار)

3 شب در بانکوک

پرواز بانکوک - سنگاپور

3 شب در سنگاپور

پرواز سنگاپور - بالی (دنپاسار)

 3 شب در بالی (دنپاسار)

صبحانه روزانه (اگر در اطلاعات هتل ذکر شده باشد)

برای خرید این تور می توانید به صورت آنلاین و از طریق پرداخت آنلاین از سیستم پی پال اقدام کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن (949) 234-8236 تماس بگیرید.