سبد خرید خالي مي باشد

تورهای مسافرتی به آفریقا

south-africa_864872623

تور چهارده روزه جنوب افریقا

توضیحات

تور ساوتو؛ کفر پاراف سافاری؛ پادشاهی سوازیلند: سوئیس آفریقا؛  "مسیر  باغ"؛ تور مزرعه شترمرغ؛ کوه کابل جدول؛ تورهای کیپ وینلاندز و مزه کردن شراب؛ موزه جزیره رابن.

ورودی ها

صبحانه و شام روزانه (رستوران ها و هتل های محلی).همراه با  تمام امکانات : شامل  حمل و نقل (شامل پروازهای داخلی)، گشت و گذار و هزینه های ورود به مکان های  که در برنامه سفربه  طور مفصل ذکر شده اند. انعام  برای رانندگان، استفاده از  راهنماهای محلی،  انعام کارکنان رستوران نقل و انتقالات فرودگاهها برای پروازهای زمینی و هوایی که در تاریخ تورهای ورودی / خروج می آیند.

خروج ها

انعام برای تورلیدرها  ، صرف  ناهار، نوشیدنی و  مالیات داخلی هوا، هزینه های ویزا، و هر گشت و گذار اشاره شده به عنوان  هزینه های اختیاری است. نقل و انتقالات فرودگاه برای مشتریان از طریق مسیر زمینی. لغوبیمه  سفر اختیاری است .

ساحلی و آب و هوا

این تور دو بار در سال ارائه می شود: دسامبر / ژانویه: نیمه تابستان و گرما یک عامل که باید در نظر داشته باشید  مخصوصا در شمال. مناطق شمالی و ذخایر بازی سبز هستند. جون و جولای زمستان هستند روزهای خشکی داره و شب های سرد  پارک ها برای شکار خشک و سرد با گیاهان کوتاه است که باعث افزایش  شکار میشود .شرایط آب و هوایی در کیپ ممکن است با باد و باران قابل تغییر باشد

شرایط حمل و نقل و سفر

 اتوبوس های  بزرگ مسافرتی همرا با تهویه مطبوع، ظرفیت بین  24-40 نفر بسته به اندازه گروه (نگاه کنید به اندازه گروه). وسایل نقلیه سفری را در پارک های Kruger و Hluhluwe. اما برخی از روزها سفر کاملا با  اتوبوس  هست ولی مسیرها از منظره ای زیبا برخوردار هستند وهمچنین میتوانید از پرواز داخلی هم استفاده کنید .

 محل اقامت

هتل های 3 ستاره همراه با تهویه مطبوع با حمام اختصاصی.همراه با سرویس پورتر جهت حمل وسایل شما . اتاق های تک نفره محدود هستند و احتمالا کوچکتر از اتاق های دونفره میباشد  .

پرسنل و پشتیبانی

راهنمای تور در سراسر مسیر ، همراه با راننده ،  استفاده از راهنماهای محلی در مکان های مختلف.

برنامه سفر

ورودی روز 1 در ژوهانسبورگ

ورود در ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی.

ژوهانسبورگ مرکز مالی و بزرگترین شهر آفریقای جنوبی است.  که به نام  "محل طلا" شناخته میشود ، به عنوان کلمه Sotho برای استان Gauteng نشان می دهد، در زمینه های طلا آفریقای جنوبی. هیچکس نمیتوانست تصور کند که یک معدنچی بیکار در سال 1886 یک سنگ معدن طلا را کشف کرد. این رویداد به ظاهر بی اهمیت به کشف غنی ترین گنجینه های طبیعی در جهان منجر شد. مردم از تمام سرزمین های زمین به این منطقه سرازیر شدند و چشم انداز روستایی باز تقریبا یک شبه تغییر کرد. امروز در "آفریقای جنوبی جدید"، ژوهانسبورگ به عنوان یک نیروگاه اقتصادی در کشور - و در واقع کل منطقه - همچنان ادامه دارد و به یک ذره بین فرهنگی پر جنب و جوش تبدیل می شود.

یک شب در یوهانسبورگ (ساندتون)

صرف شام

روز 2 ژوهانسبورگ و سوتو

امروز صبح ما یک تور از شهر سوتو داریم

Soweto به خودی خود یکی از بزرگترین شهرهای آفریقا با جمعیتی حدود دو میلیون است. این شهر همچنین یکی از تاریخچه های مشکوک هر شهر در آفریقا را تشکیل می دهد، زیرا این شهر محل وقوع حوادث خشونت بار در طول مبارزه علیه آپارتاید بود. نام "Soweto" صرفا به دلیل محل سکونت خود در خارج از جوهانسبورگ، به معنای شهر جنوبی غربی است. اینجا بود که هزاران کارگر سیاه پوست مجبور شدند زندگی کنند تا بتوانند برای معادن طلا کار کنند.

ما چیزهای خوب و بد و شاید زشتی را در Soweto ببینیم -  بازدید از محله های پرجمعیت به شهرهای کوچک، یکی از بزرگترین بیمارستان ها در جهان، Baragwaneth،  را خواهیم دید. و خانه های سابق  که برنده جایزه نوبل سووتو، دزموند توتو و نلسون ماندلابوده ا ست  ما همچنین از یادبود هکتور پیترسن بازدید می کنیم که در آن از سوپراستار 1976 سوئد یاد می شود.

برجسته ترین رویداد در روز ما بازدید ما از موزه آپارتاید فوق العاده قوی است که یک توقف اجباری برای بازدید کنندگان و ساکنین به طور یکسان است. عکس های بزرگ نابود شده، قفس های فلزی و مانیتورهای متعدد با تکرارهای مستمر صحنه های آپارتاید باعث می شود احساس کنید که در دهه های 70 و 80 در شهرها بوده اید، از گلوله های پلیس یا تیرارها استفاده می کنید و یا با هزاران کودک مدرسه راه می روید.

ما همچنین می توانیم دیدگاه پانوراما از مرکز یوهانسبورگ را قبل از چرخاندن در اطراف ساندونگ و هتلمان داشته باشیم.

یک شب در یوهانسبورگ (ساندتون).

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 3 جونزبورگ - مسیر "پانورامیک" - HAZYVIEW

از Jo'burg ما از طریق بیابان وسیع Mpumalanga (که قبلا Transvaal شرقی بود)، "Land of the Rising Mist" سر می کردیم. در طول مسیر ما از بزرگراه های بزرگی مانند  High Veld دیدن کنیم ،  همراه با مزارع بزرگ و پرورشگاه های آن، به خشکی منطقه Low Veld که از تپه های سنگی و جنگل های اسکاب آکاسیا شناخته می شود، سفر می کنیم. این منظره گسترده ای از کوه ها، دره ها، رودخانه ها، آبشارها، جنگل های اولیه و فلور رنگی است. ما در تاریخ پیشگامان و پیشه وران ثروتمند هستیم، ما بسیاری از شهرهای طلا و جوامع کشاورزی دیدن میکنیم . Lydenburg ("شهر درد و رنج") ایجاد شده توسط Voortrekkers در سال 1849 است در پایین گذرگاه لانگ تام قرار دارد  این گذرگاه  که به نام  تفنگ بزرگ نامیده میشود یا  Afrikaners  که در جنگ Anglo Boer نامیده می شوده یکی از چشمگیر ترین دراماتیک  های این کشور است.

یکی از برجسته ترین دیدنی های امروز، Clyon River Blyde River است. این جادوی بزرگ جایی است که  در تمام بروشورها و کتابهای راهنما از ویژگی های اصلی برای توصیف منظره ها کوه  ها  و دیدگاه های پانورامای با شکوه توصیف می شود. رودخانه Blyde River Canyon یکی از جذاب ترین نقاط در آفریقا است و صخره های آن بین 600-800 متر (2000 تا 2640 فوت) از تپه رودخانه افزایش می یابد. در "دیدگاه سه راندوالز" یک منطقه  فراموش نشدنی ازدارای  سه مارپیچ سنگ بزرگ است که از دیوار دور دره ععمیق به نظر میرسد  و تاپ های آنها دارای یک سقف گرد شده است.

پس از جاده و رودخانه تورور در  جنوب، منطقه های  بیشتری وجود دارد؛ منظره های زیبا  به نام پنجره خدا و پیناکل. نام آنها کمک می کند تا عجیب و غریب و  نامحدود از مناظرلذت ببرید . از اینجا ما به Hazyview در نزدیکی پارک ملی Kruger ادامه میدهیم.

شب در Hazyview

برنامه غذایی: صبحانه و شام

پارک ملی کروگر روز 4

امروز صبح ما وارد بزرگترین ذخایر بازی آفریقای جنوبی، پارک ملی Kruger میشویم ، که به نام Paul Kruger نامگذاری شد، اولین بار در سالهای 1890 این منطقه را به عنوان یک ذخایر در نظر گرفته است و  در اینجا ما امکان  به باز کردن وسایل نقلیه سفری برای ایجاد یک تور کامل روزانه از طریق بخش جنوبی این پارک جذاب و زیبا را داریم .

پارک کریگر یک منطقه وسیع از رودخانه های مسطح است که توسط رودخانه ها شکسته شده و از گیاهان و زمین های ترکیبی تشکیل شده است. پارک که به طور رسمی در سال 1926 تأسیس شد، بیش از 137 گونه پستاندار، 49 گونه ماهی، 112 گونه خزنده و نزدیک به 500 گونه پرنده از سایر گونه های حیوانی پشتیبانی می کند. در صورت اینکه شانس داشته باشیم میتوانیم  شیر ، یوزپلنگ، فیل، گورخر و بسیاری دیگر از حیوانات فوق العاده آفریقایی را ببینیم.

ما در اواخر بعد از ظهر به Hazyview بر میگردیم

شب را  در  Hazyviewمیگذرانیم

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز پنجشنبه HAZYVIEW، آفریقای جنوبی - MBABANE، SWAZILAND

ما امروز به جنوب سفر می کنیم و وارد پادشاهی سوازیلند می شویم، یک کشور مستقل که به طور کامل توسط آفریقای جنوبی و موزامبیک محاصره شده و کوچکتر از پارک کروگر است! به طور طبیعی توسط کوه های زیبا تقویت شده است، سوازیلند یکی از آخرین پادشاهی ها در آفریقا، یک قاره ای است که پس از غلبه بر استعمار، باقی مانده است. سرعت زندگی در اینجا آرام است و سبک زندگی سنتی؛ که ما می بینیم که مردم روستایی مزارع خود را به کار می گیرند و به گله های خود می روند، ما به نزدیکی شهر Mbabane، پایتخت نزدیک میشویم .

شبانه را در  نزدیکی Mbabane. میگذرانیم

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز ششم در  MBABANE ، SWAZILAND - MKUZE GAME RESERVE، آفریقای جنوبی

امروز صبح، ما  هتل را ترک می کنیم و به جنوب سفر می کنیم، به سمت پایین Swazi Lowveld (نواحی پایین) فرود می آید که در اقلیم و پوشش گیاهی ناحیه کمروست که در آفریقای جنوبی و Kruger Park در روزهای گذشته تجربه شده است. پیش از عبور از مرز به آفریقای جنوبی و استان کاوازلا لو ناتال، ما ازبین  کاشت نیشکر و مرکز تجاری شلوغ مانزینی سفر می کنیم.

مقصد ما Mkuze Game Reserve است که دارای گونه های استثنایی از زیستگاه های طبیعی است: از دامنه های شرقی کوه های لوبمبو در امتداد مرز شرقی خود، به وسعت گسترده ای از ساکنان آکاسیا، باتلاق ها و انواع جنگل و جنگل های رودخانه ای. یک نوع نادر از جنگل های ماسه ای نیز در ذخایر وجود دارد. این در میان ارباب رجوع ها مشهور است و دارای بیش از 420 گونه مختلف پرنده است. منحنی های رودخانه Mkuze در امتداد مرز شمالی و شرقی مركز بازی Mkuze Game و در امتداد یك جنگل انجیر در امتداد آن قرار دارد.

Mkuze توسط کوه شبح، قبلا یک میدان نبرد تاریخی، نادیده گرفته شده است. گفته می شود که این کوه مقبره های پیشین کوهستانی است و بر طبق افسانه آن صحنه تعدادی از دعواهای خونین است. با شکل ظاهری شگفت انگیز آن، به شکل یک پیر زن یا سر جادوگر،که درک ان  دشوار است که چرا کوه گفته می شود خالی از سکنه و تئاتر فعالیت های پارانورال است.

یک شب در Mkuze

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 7 MKUZE - -- PORT ELIZABETH

ما با راه به دوربان، "باغ شهر" آفریقای جنوبی سفر می کنیم. این منطقه در اوائل قرن نوزدهم به وسیله Voortrekkers برای حل و فصل سفیدی افتتاح شد، گرچه پرتغالی ها در اواخر قرن بیست ویکم در حال حرکت به ساحل بودند. Vasco da Gama اولین اروپایی بود که در امتداد این ساحل رفت و نام آن را ناتال نامگذاری کرد تا روز تولد کریسمس خود را جشن بگیرد. در سال 1899، بریتانیایی ها و بوئرها به جنگ پیوستند، اما در 1910 با مصالحه، اتحادیه آفریقای جنوبی با توافقنامه ای که در حال حاضر در حال حاضر در پست اصلی اداره پست مدرن دایر است، تشکیل شده است.

این شب ما از دوربان به پورت الیزابت، شروع مسیر معروف "مسیر باغ" می رویم. (به این دلیل که این احتمالا یک پرواز شبانه است، ما امروز شب نخواهیم بود)

یک شب در پورت الیزابت.

برنامه غذایی: صبحانه

روز 8 پورت الیزابت – درمسیر  باغ' - KNYSNA  یا جورج

پورت الیزابت پنجمین شهرستان بزرگ آفریقا و سومین بندر بزرگ است. امروز صبح ما یک تور پانوراما از این شهر با دیدار از میدان بازار و سواحل خلیج Algoa داریم .از پورت الیزابت ما در کنار "مسیر باغ" مشهور جهان به سمت Knysna سفر می کنیم. این مسیر موازی با اقیانوس و ویژگی های دریاچه ها، کوه ها، سواحل و صخره های شیب دار است. این قسمت از مسیر باغ یادآوری یکی از ساحل اورگان (ایالات متحده آمریکا) با تپه های شن و سواحل گشت و گذار است.

یک  توقف ناهار در دهانه رودخانه طوفان در پارک ملی Tsitsikamma واقع در سواحل اقیانوس هند  را داریم. که شما زمانی را برای گذراندن یک بخش کوتاه از معروف Otter Trail خواهید داشت ،  و به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین  ها در جهان شناخته می شود.

ما مسیر را به سمت   Knysnaادامه میدهیم ، یک شهر ساحلی جذاب با آب های فوق العاده و Mountain View و شیوه زندگی بی نظیر. این شهر در سال 1817 توسط جورج رکس تاسیس شد، که به عنوان یک پسر غیرقانونی پادشاه جورج شناخته می شد. شهر برای اولین بار از دریاچه ای زیبا شناخته شده بود و اولین بار به عنوان یک بندر چوبی در ان ساخته شد. امروزهKnysna  یکی از مسیر های زیبا  با بسیاری از کافه ها و مغازه های پیاده رو های زیبا وجود دارد .

بسته به شرایط اقامت محدود در Knysna، ما ممکن است در یک شب در Knysna بمانیم و یا کمی بیشتر در جاده به شهر جورج ادامه دهید.

شبانه در Knysna یا جورج.

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 9 KNYSNA یا جورج - MOSEL BAY - OUTDSHOORN

امروز صبح ما در ساحل به جزیره موسل سفر می کنیم. بارتولومو دیاس، کاوشگر پرتغالی، در تاریخ 3 فوریه 1488 وارد این کشور شد، و به همین دلیل به حامیانش ثابت کرد که آفریقا دارای نوک جنوبی است؛ ساختن آن از لحاظ نظری امکان پذیر است که از اروپا به هند سفرمی کند. مقصد ما، موزه دایاس است که نقطه ای از تاریخی بارتولومو دیاس را نشان می دهد. دفتر پست 500 ساله که یک بنای یادبود ملی است، هنوز هم در سایت دیده می شود و در حال حاضر یک پست جعبه ای به شکل یک کفش وجود دارد.

پس از آن سرزمین های داخلی و بیش از کوه های Outeniqua به کوچک Karoo (کلاین Karoo)، یک دره نیمه خشک اما درخشان احاطه شده توسط محدوده کوه های بزرگی است. این پرورش شترمرغ آفریقای جنوبی با هزاران نوع از این پرنده های غیر معمول در سراسر منطقه است. این معماری زیبا هنوز هم در اطراف شهر آرام و دلپذیر Outdshoorn دیده می شود (تلفظ 'Oats-horn')، مقصد نهایی ما.

ما در یکی از مزارع نمایش شترمرغ اصلی منطقه ناهار خواهیم خورد ،  وبعد قبل از ادامه دادن به اودسوهورن، جایی که روزمان را تمام کنیم.

شبانه در اودس هورن.

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 10 شنبه - SWELLENDAM - کیپ تاون

از Oudtshoorn ما با عبور از رودخانه Huis با شکل های سنگی دیدنی آن، و شهر کوچک کشاورزی Ladysmith، که به دنبال همسر اسپانیایی سر هری اسمیت، فرماندار بریتانیای کبیر، نامگذاری شده است. ما رد میشم از  کوه دوم خود از روز به رسیدن به شهر Swellendam، سومین و قدیمی ترین شهر استعماری در آفریقای جنوبی است که در سال 1745  تاسیس شده عبور می کنیم. در اینجا شما هم برای ناهار و بازدید از چندین ساختمان تاریخی ساخته شده در سبک Cape هلندی جذاب با دیوارهای سفید رنگی و سقف های سقفی سیاه و سفید اماده میشوید .

پس از آن ما از گندم بزرگ و منطقه گوشت گوسفند در راه ما به کمپ تاوان  عبور می کنیم . در اواخر بعد از ظهر، ما از کوه های هلند هیتدنت (سومین محدوده ما برای روز)،و انجا مرکز رشد سیب آفریقای جنوبی است ، یکی از شهرهای منزوی ترین و زیبای جهان، می رویم

شبانه در کیپ تاون

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 11 قله: قله پینسولا

امروز ما تور کامل روزانه در منطقه کیپ تاون را داریم: شبه جزیره کیپ.

تور ما را در امتداد ساحل اقیانوس اطلس می برد، جایی که دیدگاه های دیدنی برخی از محله های پرجمعیت کیپتاون و مناظر کوهستانی و ساحلی چشمگیر دارد. ما یک عکس کوتاه از قبل  از خلیج کمپ، یک انجمن حومه شهر برای غواصی داریم که نمایش کلاسیک شهر با قله "دوازده رسول" را به عنوان یک پس زمینه دارد.

ما به سمت جنوب در امتداد مسیر پیاده روی در ساحل ادامه می دهیم، از طریق شهر حوت خلیج و معروف Chapman Peak Drive، یکی از درخشان ترین درایورهای دریایی در هر نقطه از جهان است. مسیر 9 کیلومتری، با 114 منحنی آن، از خط ساحلی سنگی چپمن، ارتفاع 593 متر در سمت جنوبی Constantia Berg، دامن می زند.

ایستگاه بعدی ما کمپ طبیعت و کمپ پوینت است. این ذخایر یک روح وحشی،  و پر از پرنده و حیوانات در 77 کیلومتر مربع (30 کیلومتر مربع) شبه جزیره کیپ است. این ذخایر همچنین به منزل می رسد، پرنده ها ، بنتبوک، بابیان و گورخر. ذخایر Cape Point و Cape of Good Hope، بیشترین نقطه ی جنوب غربی در قاره آفریقا است.

پس از یکاستراحت کوتاه  برای ناهار و وقت آزاد در کیپ تاون، ما دوباره به سمت شمال می رویم، به طور مختصر در قله امید امیدواریم، پیش از بازگشت به سمت اقیانوس هند از شبه جزیره، از سیمونستاون دیدن میکنیم که توسط هلندی در سال 1741 به عنوان یک دپارتمان دریایی و به نام سیمون ون دشتل، فرماندار کیپ کلنی از 1679 تا  1697. امروز ه سیمونستاون معروف به معماری و فضای مجزا انگلیسی آن و ایستگاه قطار جنوبی در این قاره است.و حتی ممکن است در طول مسیر باتعداد زیادی پنگوئن دیدن کنیم.

ما سفر را  در اطراف شبه جزیره، در گذشته از دامنه های شرقی آبوهوای کوه میز، کنستانتیا، دادگاه اسقف و دانشگاه های دانشگاه کیپ تاون تکمیل می کنیم.

شبانه در کیپ تاون

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 12 قله ویلند و قله جدول

امروز صبح ما فاصله کوتاهی را به Stellenbosch،  دومین  و قدیمی ترین حل و فصل استعماری آفریقای جنوبی می گذرانیم. پس از چرخش کمی در اطراف شهر، ما در مرکز شهر پارک قرار می دهیم و برای برخی از اکتشافات مستقل، به مدت زمان طولانی امکان پذیر است. شما بعضی از بهترین نمونه های معماری کوه هیلتون را در امتداد خیابان های معروف بلوط مشهور را خواهید دید.

ما به یکی از وینرهای بزرگ این منطقه برای یک تور مهیج ادامه میدهیم. تاکستانهای کاپ در سال 1685 توسط جان ون ریببک در Constantia بوجود آمدند و در سال 1688 توسط پناهندگان Hugenot توسعه یافتند که نهال ها و مهارت های خود را با آنها از فرانسه به ارمغان آورد. خاک های مختلف و تغییرات اقلیمی کیپ اجازه می دهد طیف گسترده ای از شراب به فشار. در امتداد مسیر ما امروز چندین  شراب را با خانه های سرسبز کوه هیلتون، سقف های سقفی و قاب های تزئینی میبینیم .

امروز ما ناهار را در یکی ازمنطقه های  شراب می گذرانیم. بعد از ناهار، قبل از بازگشت به کیپ تاون برای صرف شام به این منطقه سری میزنیم .

در برخی مواقع در طول زمان ما در کیپ تاون ( که بستگی به شرایط آب و هوا دارد  و ممکن است تغییری در برنامه ما بوجود بیاورد )، ما یک سفر از  گندلا را به بالای کوه میز داریم ، یک فلات ماسه سنگی که در بالای شهر قرار دارد، بالا حدود 3 کیلومتر و در بالاترین نقطه، Beacon Maclear است، به 1085 متر / 3،580 فوت افزایش یافته است. در طول قرن ها یکی از مشهور ترین نشانه های آفریقای جنوبی شده است. صخره های شیب دار و صخره های سنگی کوه به تعداد زیادی از حیوانات و تقریبا 1470 گونه گیاهی - بیشتر از کل جزایر بریتانیا!

* با توجه به نوع آب و هوا گشت و گذار دیگر در صورت نیاز جایگزین خواهد ش

شب در کیپ تاون

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 14 سپتامبر

خروج از کیپ تاون

همرا با صبحانه

برای خرید این تور می توانید به صورت آنلاین و از طریق پرداخت آنلاین از سیستم پی پال اقدام کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن (949) 234-8236 تماس بگیرید.