سبد خرید خالي مي باشد

تورهای مسافرتی آمریکا

concun-tour_524735379

تور کنکون

توضیحات

امروز ما در کانکون در شبه جزیره یوکاتان می رسیم.

شب در کانکون

طرح تغذیه: شام

روز 2 CANCUN - CHICHEN ITZA

امروز ما به چیچن ایتزا سفر می کنیم. این یک  مکان باستان شناسی شگفت انگیز است که شامل خرابه های دو فرهنگ مختلف، مایا باستان و Toltecs می شود. فیوژن قابل توجهی از معماری مرکزی مکزیک و معماری Puuc  و Chichen Itza منحصر به فرد می کند. El Castrillo، معبد پانل و پلت فرم ونوس، شاهکارهای معماری عالی هستند.

بناهای تاریخی قابل توجه این معبد جنگجویان، گروهی از هزار ستون، معبد کوکولان، معبد چاک مول و دادگاه بل است. علاقه Toltecs به نجوم و ریاضیات با بازدید از رصدخانه نجوم که مشهود است، شاید یکی از موثرترین وقایع و پدیده ای است که در دوران اعتدال به وقوع پیوسته است، زمانی که سایه هایی که در سراسر شیب قلعه بازی می کنند شکل یک مارپیچی را تشکیل می دهند.

روز 3 CHICHEN ITZA - MERIDA

امروز ما به مریدا، احتمالا زیبا ترین شهر در شبه جزیره یوکاتان، رانندگی می کنیم. که لذت بخشترین راه دیدن اساطیر از کالسا یا اسب ها کشیده شده است. نیمی از روز خود را در زیباترین مدل های گشت و گذار میگذرانیم. در طول قرن نوزدهم، معامله گران اروپایی به شهر شلوغ رفتند تا مبادلات خود را برای منطقه ای را انجام دهند . بسیاری از ساختمانهای سرمایه ایالتی و مجسمه های موروی و روکوکو از Paseo Montejo نشان دهنده تأثیرات قوی قدیمی در جهان هستند.

یک شب در مریادا

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 4 MERIDA - UXMAL

Uxmal محل خیره کننده است. Uxmal یکی مکان های بود که مایا ها در طول تمدن خود دوباره و دوباره برمیگشتند تو تمام مدت زندگیشان. نام به معنای سه بار ساخته شده است. کاخ فرماندار در Uxmal توسط بسیاری از مردم به نظر می رسد زیبا ترین از همه سازه های مایا در آمریکای مرکزی است. در اینجا حدود 20000 سنگ برش دست در هکتار فریزهای هندسی تنظیم شده اند. ماموریت چهارگوش است که در آن جشنواره ها سال قبل از سالن لذت دنیوی را قبل از قربانی کردن خود برای نجات جان باران جان چاک سپری کردند. این واقعا یک قدم به سالهای شکوه مایا است (7-10 دسامبر). کاخ ماسکهای بزرگ با موزاییک سنگی با شکوه و نمایندگی از خدای باران همه جا حاضر است .

ما همچنین از مکان های  کوچکتر کبک و لانکا دیدن می کنیم. کابا برای کاخ ماسک هایش قابل توجه است، که نمای آن با ماسک حک شده بی شماری از خدای چاک باران پوشیده شده اس Labna یکی دیگر از مکان های  زیبا است. این مجسمه سازی خوب و قوس آن است که ان را به  یکی از زیباترین ساخته های مایا تبدیل کرده است .

یک شب در Uxmal.

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 5 UXMAL - VALLADOLID - COBA

امروز ما Uxmal را برای کوبا ترک می کنیم. از طریق وایادولید مسیر را ادامه میدهیم و  جایی که ما برای صرف نهار توقف میکنیم.  منطقه ارامش بخش  Zocalo در قلب والادولید با درختان بزرگ سایه دار شده و توسط رستوران های مختلف احاطه شده است.

ما همچنان به کوبا، یکی از بزرگترین شهرهای شهرستانهای مایا ادامه میدهیم، و بلافاصله پس از ورود به این سایت چشمگیر. به عنوان یک مرکز تجارت بزرگ، کوبا به شبکه های جادویی شناخته شده به عنوان "سابس" به شهرهای دیگر شهرهای میانه متصل شد. معابد باستانی هنوز هم توسط جنگل های  ضخیم یوکاتان احاطه شده اند که به یک عطر و طعم طبیعی برای یک تجربه فرهنگی غنی می افزاید.

پ ساز ان راهنمای تور ما کمپین  دوچرخه کوهستانی  را به شما پیشنهاد میکند. دوچرخه سریع ترین راه برای رسیدن به برخی از بخش های دور افتاده این شهر ویران کننده عظیم است که در آن زمان به اندازه تیکال رقابت می کرد. از آنجا که هتل ها خیلی نزدیک به مکان شما انتخاب میشود  که بتوانید به همه امکانات دسترسی داشته باشید و صعود نکوخ Muh – که  بلندترین هرم در یوکاتان است . تماشای خورشید که از بالای این هرم هرمی بیش از یک درخت بی نهایت جنگل است، واقعا یکی از تجربیات جادویی مکزیک است.

یک شب در کوبا

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 6 COBA - TULUM - CHETUMAL

امروز به  تولوم، یکی از زیباترین مکان های  مایا، بالای صخره های بالای کارائیب می رویم. تولوم به معنای "دیوار" در مایا است.  این مکان قابل توجه ترین در این منطقه بزرگ Pyramid در لبه صخره مشرف به دریا است. پله های وسیع به معبد دو طبقه در بالای سر می رسند. دو ستون مارک ورودی را تقسیم می کند و در بالای ورودی میانی یک شکل حک شده از خداوند غواصی است. دید در بالای هرم خیره کننده است با یک نمایش نفس گیر از اقیانوس و جنگل اطراف آن. شما وقت آزاد خود را برای بررسی این سایت خواهید داشت تولوم زمانی که به عنوان بزرگ به عنوان سویا در روز (حدود 1500) در نظر گرفته شده است.

 ما همچنان به چتمال سفر می کنیم که در امتداد لاین های حفاظت از سواحل کایان، حفظ حیاتی برای گیاهان و گیاهان غنی منطقه است. چموتال، پایتخت ایالت کینتانا رو، زمانی که یک بندر مایان بود برای حمل طلا، پرها، کاکائو و مس از این منطقه و گواتمالا به شمال یوکاتان بود. نام شهر از Chactemal مایان مشتق شده است، به این معنی "کاشت درختان سرخ". درختانی که به آنها اشاره شد یک بار برای تولید رنگ قرمز برای استفاده دریافت استفاده شد.

ما از موزه فرهنگ مایا  دیدن می کنیم، جایی که ما یاد می گیریم که چگونه میانه ها بیش از 100 سال فرهنگ غالب در این منطقه بوده اند. موزه ها جنبه های جامعه مایان، ریاضیات، کیهان شناسی و نجوم را برجسته می کند.

شبانه در چتومال

برنامه غذایی: صبحانه و شام

7 روز کاری، مسکو - کروزال، بلیز

پس از عبور از مرز به بلیز، ما سفر به Cerro مایا. ما کوروزال را در قایق کوچک می گذاریم و از طریق خلیج به لس سررس، یکی از قدیمی ترین سایت های تجاری که از 400 سال قبل از میلاد می گذرد، سفر می کنیم.

یک شب در کوروزال.

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 8 کروزول - جنگل سرخ شده - ALTUN HA - ORANGE WALK

امروز ما از طریق حیات وحش از راههای درخت کوروت در جنوب سفر می کنیم. این حوضه یک ذخایر بزرگ است که شامل آبراه های داخلی، باتلاق های چوبی و تالاب ها است. این ایده آل است به عنوان یک نقطه استراحت برای هزاران پرنده مهاجر مانند بادبادک، ببر قهرمان، egrets بره و ospreys. معروف ترین بازدید کننده رزرو، Jabiru Stork نادر است، بزرگترین پرنده ها در جهان با طول بال 2.5 متر / 8 فوت است.

ما همچنین در Altun Ha، یک مرکز مهم تجارت باستانی و همچنین مراسم مذهبی بازدید خواهیم کرد . ما شاهد غلظت ساختارها از جمله میدان هایی هستیم که قصرها و معابد را احاطه کرده اند. بیش از 300 قطعه از جمله بزرگترین مجسمه سازی مایا و  Kinich Ahau، خدای خورشید که در معبد آرامگاه سبز پیدا شده است.

یک شب در پیاده روی نارنجی

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 9 زنجیره ای ORANGE WALK - LAMANAI RESERVE ARCHAEOLOGICAL - شهر بلیز

امروز ما یکی از معابد و یا قصرهای زیادی از لامانای را می بینیم.

سفر با بزرگراه شمالی، ما از طریق  مسیرهای روستایی و دهکده های کوچک به برج هیل منتقل میشویم ، جایی که ما بر روی یک قایق ریلی راه می یابیم و به رودخانه نیویورک می رویم. در حالی که با گذر از بسیاری از جزایر کوچک و تالاب ها،  همراه با پرنده های  و حیوانات جالب ، از جمله انواع غورباغه  و کوسه ها،  سفر جذابی را برای خود رقم میزنید . رودخانه با درختان جنگلی با تعداد زیادی ارکیده و برملیج ها در آمده است. در ورودی  رودخانه لانگ نیو ، خرابه های لامانای (مایا برای کروکودیل های زیرین) به نظر می رسد.

این بخش از  باستان شناسی نشان از یمک تمدن  شناخته شده است که تا سال 1500 پیش از میلاد بلیت اشغال کرده است. از جمله جالب ترین این شگفتی های باستان شناسی، ویرانه های یکی از بزرگترین مراسم تشریفات مایا و خانه های چندین معبد بزرگ در بانک های لانگ نیو ریور است. ذخایر باستانشناسی لامانای همچنین شامل موزه، بقایای دو کلیسای اسپانیا قرن شانزدهم و یک کارخانه قند استعماری از سال 1860 است.

شبانه در شهر بلیز

برنامه غذایی: صبحانه و شام

10 روز شهر BELIZE CITY - BELIZE ZOO - CAY CAULKER

امروز صبح ما از معروفترین باغ وحش Belize بازدید میکنیم و از شهر کوچک دیدین میکنیم ، باغ وحش اجازه می دهد تا ما نه تنها به دیدن برخی از موجودات نادر آمریکای مرکزی، و همچنین میتوانیم از حفاظت از زیستگاه برای این گونه ها مشارکت داشته باشیم و بخشی از هزینه های وروما به این امر اختصاص دارد.

شبانه در کای کوکلر.

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 11 CAY CAULKER

در نقشه های زود بریتانیا نام جزیره به نام "کی کورکر" نوشته شده است. یکی از نظریه ها که از لحاظ تاریخی با توجه به عرضه فراوان آب شیرین موجود در لا Aguada شناخته شده است، این جزیره یک توقف دلخواه برای ملوانان برای پر کردن و بطری آب پنیر بود. نام اسپانیایی این جزیره Cayo Hicaco است که به معنی "جزیره کوکوپولو" است. "Caye Caulker" می تواند تلفظ انگلیسی زبان Cayo Hicaco باشد. تئوری دیگر این است که قایقها در بندر محافظت شده، La Ensenada، در سمت غربی جزیره منجر به نام "Caulker" شده است.

با وجود رشد گردشگری، Caye Caulker یک روستای کوچک با طعم فرهنگی متمایز باقی مانده است که لزوما در توسعه گردشگری در مقیاس وسیع نیست. تقریبا تمام کسب و کارها به صورت محلی متعلق به، وسایل نقلیه بزرگتر از چرخ دستی های گلف تقریبا هیچ وقت در خیابان ها سوار نمی شوند و مسکن در مقایسه با بسیاری از مقاصد گردشگری دیگر، از جمله Ambergris Cay همسایه، مقرون به صرفه است.

امروز در اوقات فراغت برای لذت بردن از صخره های مرزی، واقع در کنار ساحل، یا فقط نشستن و استراحت در فضای گرمسیری افسانه ای جزیره کوچک و دوست داشتنی است. لیدر تور شما می تواند به شما در برنامه ریزی روز خود کمک کند.

یک شب در کای کوکلر.

برنامه غذایی: صبحانه و شام

روز 12 شنبه CAULKER - شهر بلیز - خروج

امروز ما به شهر بلیز می رویم تا با پرواز های بعدی اطلاع پیدا کنیم .(خروج از شهر بلیر.)

پرواز خود را از شهر بیلیس، نقطه پایان تور، باید به سفر Cay Caulker توجه داشته باشید. کسانی که پروازهای صبحگاهی دارند ممکن است در یک شب در شهر بلیز هزینه اضافی داشته باشند.

BON VOYAGE!!

برنامه غذایی: صبحانه

اطلاعات

ورودی ها

صبحانه و شام روزانه (هتل ها و رستوران های محلی). همه حمل و نقل، گشت و گذار و هزینه ورود به مکان های  به عنوان "بازدید" در برنامه سفراست . همراه با  راهنماهای محلی، رانندگان، کارکنان رستوران، پیمانکاران هتل (در صورت موجود بودن). نقل و انتقالات فرودگاه برای مشتریان زمینی و هوایی و برای مشتریان زمینی و هوایی که از قبل به مقصد می رسند که از طریق ما هتل  ها را رزرو می کنند.

خروج

هزینه سفر، ناهار، نوشیدنی، اقلام شخصی (تلفن، لباسشویی و غیره)، مالیات خروج، مالیات داخلی و بین المللی هوا (درصورت امکان). نقل و انتقالات فرودگاه برای مشتریان Land Only. بیمه  و لغو سفر اختیاری پس از رزرو ما راهنمایی های بیشتر شامل هزینه های غذا و خرید نیست.

یوکاتان: فصل خشک گرم دسامبر-می باشد، هرچند اختلاف دما بین فصل ها کمی است.

 BELIZE فصل خشک اصلی که معمولا از فوریه تا می شروع می شود. جالب ترین ماه ها نوامبر و ژانویه است.

شرایط حمل و نقل و مسافرت

حمل و نقل جاده ای توسط لیدر های حرفه ای  با تهویه مطبوع، 12-30 کرسی بسته به اندازه گروه نهایی (نگاه کنید به اندازه گروه). جاده های منطقه به طور کلی خوب هستند و فاصله های پوشش شده بزرگ نیستند. پیاده روی های طبیعت متعدد و تورهای پیاده روی در سطوح ناهموار. پروازهای داخلی توسط لیدر ها برنامه ریزی شده است .

محل اقامت

هتل های دارای تهویه مطبوع، متوسط (3-4 ستاره) با حمام اختصاصی و حمام در سراسر (احتمالا فقط دوش). اتاق های تک محدود هستند و احتمالا کوچکتر از دو برابر هستند. خدمات گشت و گذار هتل گاهی اوقات در دسترس است (به "Inclusions") مراجعه کنید، هرچند شما باید با چمدان خود، به خصوص در فرودگاه ها، مستقل باشید. بیشتر هتل ها دارای استخرهای شنا در فضای باز هستند.

پرسنل و پشتیبانی

رهبر تور، راننده و راهنماهای گام به گام محلی در مکان های مختلف.

برای خرید این تور می توانید به صورت آنلاین و از طریق پرداخت آنلاین از سیستم پی پال اقدام کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن (949) 234-8236 تماس بگیرید.