سبد خرید خالي مي باشد

بلاگ

20837647 198976490639800 6279923196766453760 n

 

وجود دانشگاه‌های زیاد در کشور کانادا که بسیاری از آن‌ها دارای شهرت جهانی هستند، این کشور را به یکی از مکان‌های مناسب برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. از نقاط قوت شرکت یو اس وی آی پی گروپ ارتباطات گسترده با بهترین مراکز دانشگاهی و علمی در کشورهای امریکا و کانادا می باشد، که مدیران این شرکت با توجه به شرایط بهتر حال حاضر برای دریافت پذیرش ایرانیان عزیز از کشور کانادا بوجود آمده، سعی در تقویت این دپارتمان دارند. در یافت پذیرش دانشگاههای ممتازی از کشور کانادا همانند
University of Alberta
University of Calgary
University of Ottawa
University of Toronto
University of waterloo
University of western Ontario
Mc gill university
Mc master university
هم اکنون از طریق شرکت یو اس وی آی پی گروپ برای شما عزیزان تسهیل شده است. 
 
. ☎️ جهت كسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نماييد.
@usvipgroup🇺🇸🇨🇦
www.usvipgroup.com🇺🇸🇨🇦
Phone: +1-949-234-8233🇺🇸🇨🇦
Viber, Imo, WhatsApp: +1-949-899-3151🇺🇸🇨🇦

us vip group canada property

در سالهای گذشته و حتی تا سال 2014 قیمت مسکن  در هر سال بین 1% تا ماکزیمم 5% در شهرهای بزرگ افزایش بها داشته است اما از سال 2014 به بعد با رونق گرفتن بازارمالی  هنگ کنگ و همچنین افزایش مهاجرین در کانادا  به خصوص در شهرهای ونکوور و تورونتو این افزایش بها یک شبه به20% تا  25% از کل قیمت کل مسکن رسیده است. این روزها سیل هجوم سرمایه گذاران خارجی به کانادا این معظل را که البته برای عامه جمعیت معظل اما برای سرمایه گذاران بخت و اقبال به همراه آورد همچنان رو به پیشرفت می باشد.به طور مثال یک ملک معمولی در یک منطقه متوسط  در شهر تورونتو که  در سال 2009 حدود 350 هزاردلار خریداری شده بود در سال 2014 به 550 هزار  دلار رسید اما در سال 2017 همان ملک مسکونی  به قیمت 1 میلیون و 250 هزاردلار به فروش رسید.( این مثال یک مثال واقعی و حقیقی است.)

لازم به ذکر است که در دوران رکود یا ارامش بازار مالی در کانادا تمامی افراد می توانستند با تنها پیش پرداخت 3% از کل هزینه مسکن وامهای مسکن با بهره 3.4% دریافت کنند. اما اینروزه جهت اخذ وام مسکن پیش پرداخت اولیه به 5 تا 15% رسیده ولی نرخ بهره بانکی به 2.1% تا %2.9 نزول کرده است. که  همین موضوع علت افزایش مسکن  و تقاضای بیشتر شده است.

World Wrestling

مدیریت و کارکنان شرکت US VIP Group قهرمانی تیم ملی کشتی ایران و کسب مقام دوم تیم ملی کشتی آمریکا را در جام جهانی کشتی آزاد در ایران به هر دو تیم و هوادارانشان تبریک می گوید. برای هر دو تیم موفقیت های بیشتری را در مسابقات آتی آرزو داریم.

innternational students usa US VIP GROUP

اکثر دانشجویان بین المللی در ایالات متحده آمریکا دارای ویزای F-1 هستند که ویزای دانشجویی غیر مهاجرتی ایالات متحده می باشد. این دانشجویان مجاز هستند در ایالات متحده کار کنند، اما تحت شرایط خاص و مطابق با دستورالعمل های پیچیده و محدودیت های که توسط اداره مهاجرت و شهروندی ایالات متحده (USCIS) صادر می شود. بطور کلی استخدام مشروط به مدت و محدودیت های ویزای F-1 شما می باشد. به عنوان یک دانشجوی F-1 ، در طول مدت اقامت شما در ایالات متحده، چندین دسته بندی شغلی وجود دارد. اشتغال در دانشگاه که بصورت آزاد وجود دارد و پس از آن چهار دسته اشتغال خارج از دانشگاه وجود دارد:

1.  آموزش عملی اختیاری OPT
 2. آموزش عملی مربوط به برنامه تحصیلی CPT
 3. مشکلات شدید اقتصادی
4. سازمان های بین المللی تایید شده

 لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر تماس حاصل نماييد 

Study in America Canada

شرکت USVIP Group با بهره گیری از مشاورین مجرب ضمن ارائه مشاوره به منظور انتخاب صحیح رشته تحصیلی و دانشگاه مناسب در کوتاهترین زمان پذیرش تحصیلی شما را دریافت میکند و در صورت تمایل شما را برای گرفتن ویزای تحصیلی یاری مینماید.

شرکت USVIP Group در زمینه تحصیلی خدمات زیر را ارائه میدهد:
• دریافت پذیرش از دانشگاههای معتبر امریکا و کانادا
• اخذ پذیرش مشروط
• مشاوره رایگان در رابطه با انتخاب رشته مناسب و درصد شانس گرفتن ویزا
• گزارش هفتگی در رابطه با پرونده و پروسه کاری
• آمادگی برای مصاحبه در سفارت