سبد خرید خالي مي باشد

بلاگ

us vip group canada property

در سالهای گذشته و حتی تا سال 2014 قیمت مسکن  در هر سال بین 1% تا ماکزیمم 5% در شهرهای بزرگ افزایش بها داشته است اما از سال 2014 به بعد با رونق گرفتن بازارمالی  هنگ کنگ و همچنین افزایش مهاجرین در کانادا  به خصوص در شهرهای ونکوور و تورونتو این افزایش بها یک شبه به20% تا  25% از کل قیمت کل مسکن رسیده است. این روزها سیل هجوم سرمایه گذاران خارجی به کانادا این معظل را که البته برای عامه جمعیت معظل اما برای سرمایه گذاران بخت و اقبال به همراه آورد همچنان رو به پیشرفت می باشد.به طور مثال یک ملک معمولی در یک منطقه متوسط  در شهر تورونتو که  در سال 2009 حدود 350 هزاردلار خریداری شده بود در سال 2014 به 550 هزار  دلار رسید اما در سال 2017 همان ملک مسکونی  به قیمت 1 میلیون و 250 هزاردلار به فروش رسید.( این مثال یک مثال واقعی و حقیقی است.)

لازم به ذکر است که در دوران رکود یا ارامش بازار مالی در کانادا تمامی افراد می توانستند با تنها پیش پرداخت 3% از کل هزینه مسکن وامهای مسکن با بهره 3.4% دریافت کنند. اما اینروزه جهت اخذ وام مسکن پیش پرداخت اولیه به 5 تا 15% رسیده ولی نرخ بهره بانکی به 2.1% تا %2.9 نزول کرده است. که  همین موضوع علت افزایش مسکن  و تقاضای بیشتر شده است.

World Wrestling

مدیریت و کارکنان شرکت US VIP Group قهرمانی تیم ملی کشتی ایران و کسب مقام دوم تیم ملی کشتی آمریکا را در جام جهانی کشتی آزاد در ایران به هر دو تیم و هوادارانشان تبریک می گوید. برای هر دو تیم موفقیت های بیشتری را در مسابقات آتی آرزو داریم.

innternational students usa US VIP GROUP

اکثر دانشجویان بین المللی در ایالات متحده آمریکا دارای ویزای F-1 هستند که ویزای دانشجویی غیر مهاجرتی ایالات متحده می باشد. این دانشجویان مجاز هستند در ایالات متحده کار کنند، اما تحت شرایط خاص و مطابق با دستورالعمل های پیچیده و محدودیت های که توسط اداره مهاجرت و شهروندی ایالات متحده (USCIS) صادر می شود. بطور کلی استخدام مشروط به مدت و محدودیت های ویزای F-1 شما می باشد. به عنوان یک دانشجوی F-1 ، در طول مدت اقامت شما در ایالات متحده، چندین دسته بندی شغلی وجود دارد. اشتغال در دانشگاه که بصورت آزاد وجود دارد و پس از آن چهار دسته اشتغال خارج از دانشگاه وجود دارد:

1.  آموزش عملی اختیاری OPT
 2. آموزش عملی مربوط به برنامه تحصیلی CPT
 3. مشکلات شدید اقتصادی
4. سازمان های بین المللی تایید شده

 لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر تماس حاصل نماييد 

Study in America Canada

شرکت USVIP Group با بهره گیری از مشاورین مجرب ضمن ارائه مشاوره به منظور انتخاب صحیح رشته تحصیلی و دانشگاه مناسب در کوتاهترین زمان پذیرش تحصیلی شما را دریافت میکند و در صورت تمایل شما را برای گرفتن ویزای تحصیلی یاری مینماید.

شرکت USVIP Group در زمینه تحصیلی خدمات زیر را ارائه میدهد:
• دریافت پذیرش از دانشگاههای معتبر امریکا و کانادا
• اخذ پذیرش مشروط
• مشاوره رایگان در رابطه با انتخاب رشته مناسب و درصد شانس گرفتن ویزا
• گزارش هفتگی در رابطه با پرونده و پروسه کاری
• آمادگی برای مصاحبه در سفارت

 

canadian graduates 2010

آخرین فرصت جهت ثبت نام و ارسال مدارک در مدارس کانادا تنها تا چند روز دیگر می باشد. نیمه ماه مه اخرین مهلت ارسال مدارک می باشد.دانش آموزان زیر 18 سال که جهت تحصیل اقدام می نمایند می توانند به صورت موقتی و تا سن 18 سالگی تحت پوشش خانواده های مقیم کانادا باشند. این خانواده ها که اصطلاحا HOME STAY نامیده می شوند سرپرستی دانش آموزان را در منازل خود به عهده گرفته و مسولیت مراقبت و نگهداری از دانش اموز را اعم از تامین غذا، رفت و آمد ، آشنایی با میحط و مدرسه و تامین و نظافت اتاق و مسکن آنها را به عهده میگیرند.این خانواده ها تحت تایید دبیرستانها می باشند و از نظر امنیتی مراحل خاصی را جهت اعتماد والدین و دبیرستانها طی نموده اند.برخی از مدارس شبانه روزی در کانادا نیز می باشند که دارای خوابگاه و محل سکونت برای دانش آموزان هستند.