• 25201 Paseo De Alicia,Suite 118, Laguna Hills, CA 92653
  • info@usvipgroup.com
  • Mon _ Sat: 9.00 to 15.00
  • EN

آخرین اخبار :نمونه ویزای دانشجویی (F1) آمریکا مطالعه بیشتر

  • ویزاهای مهاجرتی به آمریکا
  • ویزاهای غیر مهاجرتی به آمریکا

ویزاهای مهاجرتی و دائم آمریکا

ویزاهای مهاجرتی از آن دست ویزاهایی هستند که با دریافت آنها میتوانید مقیم دائم آمریکا باشید و اقامت دائم آمریکا را دریافت نمایید. ویزاهای مهاجرتی که برای ایرانیان قابل دسترسی هستند، شامل ویزاهای زیر هستند که در ادامه به بررسی هر یک از آنها می پردازیم:
Awesome Image
ویزای تلنت

افرادی که بتوانند مدارک کافی جهت اثبات موفقیت های ملی و بین المللی خود ارائه داده و یا عضویت در انجمن های تخصصی و حرفه ای رشته ای مرتبط به عنوان فردی موفق و تأثیرگذار را اثبات نمایند، می توانند اقامت دائم آمریکا و گرین کارت آمریکا را دریافت نمایند.

Awesome Image
ویزای مبتنی بر تخصص

ویزاهای EB2 و EB3 از ویزاهای اقامتی آمریکا می باشند. ویزای EB2 برای افراد متخصص و ماهر مانند پزشکان، مدیران و مربیان که مدرک کارشناسی ارشد و یا بالاتر دارند ارائه می گردد. ویزای EB3 نیز براساس اشتغال در آمریکا می باشد. سه گروه می توانند واجد شرایط باشند.

Awesome Image
ویزای سرمایه گذاری

این برنامه مهاجری از سال 1990 با هدف رونق اقتصاد آمریکا، ایجاد شغل و سرمایه گذاری سرمایه داران خارجی در آمریکا تصویب گردید. از طریق ویزای سرمایه گذاری آمریکا، سرمایه داران می توانند اقامت دائم این کشور را برای خود و اعضای درجه یک خانواده دریافت نمایید.

ویزاهای غیر مهاجرتی و موقت آمریکا

چه بخواهید برای سفر و گردش، تجارت، تحصیل یا کار کوتاه مدت به ایالات متحده آمریکا سفر کنید و چه بخواهید در این کشور اقامت دائم بگیرید، نیاز به اخذ ویزا دارید تا بتوانید از تمامی امکاناتی که در اختیار شما قرار داده می‌شود، استفاده کنید. ویزاهای موقت که اکثرا آن را با نام “ویزاهای غیر مهاجرتی” می شناسند، به دارندگان این امکان را می‌دهند که تا زمان خروج یا سر رسیدن تاریخ اقامت موقت، بتوانند از ایالات متحده دیدن کنند و از برخی از امکانات بهره مند شوند. هدف فرد از داشتن ویزای غیر مهاجرتی می تواند بازدید آشنایان، دیدن مکان های تفریحی، پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی کوتاه مدت و یا تنظیم قرارداد های کاری و اداری در آمریکا باشد.

ویزای غیر مهاجرتی آمریکا چیست؟

ویزای غیر مهاجرتی برای کسانی است که می خواهند به طور موقت برای گردشگری، درمان پزشکی، تجارت، کار موقت یا تحصیل به ایالات متحده بیایند. با این حال، از آن جایی که ویزای غیر مهاجرتی موقتی است، نمی توان از آن برای اقامت دائم در ایالات متحده استفاده کرد چرا که معمولاً مدت دار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

چه کسانی به ویزای غیر مهاجرتی نیاز دارند؟

همه افراد به جز کسانی که شهروند یا مقیم دائم ایالات متحده باشند، برای ورود و اقامت قانونی در ایالات متحده به ویزا نیاز دارند. چه 90 روزه یا نود 90 ساله باشید، برای ورود به این کشور نیاز به ویزای غیر مهاجرتی دارید. البته برخی از اتباع کشورهای خاص برای سفرهای موقتی به ایالات متحده تا 90 روز فرصت دارند تا بدون نیاز به ویزا به این کشور سفر کنند.

انواع ویزاها برای دریافت اقامت موقت آمریکا

به طور کلی ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا را می توان به سه دست ویزاهای M، FوP تقسیم نمود که هر یک شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند. که در ادامه به بررسی کلی آنها می پردازیم.
Awesome Image
ویزاهای نخبگان (گروه P)

این ویزا برای افراد هنرمند و ورزشکاران حرفه ای صادر می شود که در سطح بین المللی به فعالیت می پردازند.

Awesome Image
ویزاهای دانشجویی (F و M)

ویزا های تحصیلی آمریکا نیز در دسته ویزاه های غیر مهاجرتی آمریکا قرار می گیرند و مدت زمان مشخصی دارند.

Awesome Image
ویزاهای توریستی (گروه B)

ویزای توریستی آمریکا نیز از انواع ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا می باشد. ویزای توریستی آمریکا برای افرادی است که قصد اقامت در آمریکا برای مدت کوتاهی (حداکثر تا 6 ماه) را داشته باشند.

فرایند اخذ ویزا جهت مهاجرت به آمریکا

چنانچه به دنبال گرفتن ویزا هستید و می خواهید به فرایند مهاجرت خود سرعت ببخشید، اصلا نگران نباشید. کارشناسان خبره ما در اختیار شما مشتریان عزیز هستند تا بتوانید هر چه سریعتر به هدف خود جامه عمل بپوشانید.

  • پر کردن فرم ارزیابی در سایت
  • بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی
  • واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

پر کردن فرم ارزیابی در سایت

پس از تکمیل فرم ارزیابی ما مشاوره رایگان و بهترین گزینه جهت اخذ ویزا را ارائه میدهیم.

Awesome Image

بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی

ما یک طرح عملی تهیه کرده و گزینه ها را پیشنهاد میدهیم، پس از بررسی گزینه ها قرارداد مشاوره برای شما ارسال میشود.

Awesome Image

واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

بعد از واریز سپرده اولیه تیم ما قرارداد کار را تنظیم کرده و به شما ارسال خواهد کرد.

Awesome Image