• 25201 Paseo De Alicia,Suite 118, Laguna Hills, CA 92653
 • info@usvipgroup.com
 • Mon _ Sat: 9.00 to 15.00
 • EN

آخرین اخبار :نمونه ویزای دانشجویی (F1) آمریکا مطالعه بیشتر

Awesome Image

کشور آمریکا، کشوری مناسب برای اقامت دائم

کشور آمریکا از نظر اقتصادی اولین کشور جهان می باشد و  از نوع سرمایه داری است. این کشور با صادرات تجهیزات صنعتی، تولید صنایع هوایی، تولید صنایع غذایی، خودرو و لوازم آن و… سومین صادر کننده جهان است. همچنین کشور آمریکا به دلیل دارا بودن ثبات سیاسی و اقتصادی جزء کشور های امن جهان است. میزان جرم و جنایت در این کشور کنترل شد می باشد و آمریکا کشوری امن برای گردشگران محسوب میشود. در کشور آمریکا گردشگران به سادگی می‌توانند به بخش‌های مختلف کشور رفته و به راحتی به همه نقاط آمریکا دسترسی داشته باشند.

مهاجرت به آمریکا

بسیاری کشور آمریکا را به دلیل شرایط مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و… سرزمین فرصت ها می دانند. طبق بررسی های انجام شده تا سال 2020  نزدیک 45 میلیون نفر از جمعیت آمریکا را مهاجران تشکیل میدهند و این میزان علی رغم اجرای سیاست های سختگیرانه در خصوص مهاجرت، رو به افزایش است.

ویزاهای مهاجرتی آمریکا

ویزاهای مهاجرتی از آن دست ویزاهایی هستند که با دریافت آنها میتوانید مقیم دائم آمریکا باشید و اقامت دائم آمریکا را دریافت نمایید. ویزاهای مهاجرتی که برای ایرانیان قابل دسترسی هستند، شامل ویزاهای زیر هستند که در ادامه به بررسی هر یک از آنها می پردازیم:

 • ویزای تلنت آمریکا (EB-1)
 • ویزای مبتنی بر مهارت و تخصص کاری (EB-3,EB-2)
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا (EB-5)
 • ویزای خانوادگی (Family base)
 • ویزای ازدواج(CR1,F2A)
 • ویزای نامزدی (K1)
 • ویزای لاتاری
 

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی کلیه ویزاهای مهاجرتی آمریکا که از طریق آن قفرد متقاضی اقامت دائم آمریکا را دریافت می نماید پرداختیم . شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به مطالعه مقاله های دیگر وب سایت ما بپردازید و همچنین برای کسب اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره با متخصصان مهاجرتی ما در تیم تخصصی USVIP گروپ تماس حاصل نمایید.


افرادی که بتوانند مدارک کافی جهت اثبات موفقیت های ملی و بین المللی خود ارائه داده و یا عضویت در انجمن های تخصصی و حرفه ای رشته ای مرتبط به عنوان فردی موفق و تأثیرگذار را اثبات نمایند، می توانند اقامت دائم آمریکا و گرین کارت آمریکا را دریافت نمایند.

ویزای تلنت
Awesome Image
01

ویزاهای EB2 و EB3 از ویزاهای اقامتی آمریکا می باشند. ویزای EB2 برای افراد متخصص و ماهر مانند پزشکان، مدیران و مربیان که مدرک کارشناسی ارشد و یا بالاتر دارند ارائه می گردد. ویزای EB3 نیز براساس اشتغال در آمریکا می باشد. سه گروه می توانند واجد شرایط باشند.

ویزای مبتنی بر تخصص
Awesome Image
02

این برنامه مهاجری از سال 1990 با هدف رونق اقتصاد آمریکا، ایجاد شغل و سرمایه گذاری سرمایه داران خارجی در آمریکا تصویب گردید. از طریق ویزای سرمایه گذاری آمریکا، سرمایه داران می توانند اقامت دائم این کشور را برای خود و اعضای درجه یک خانواده دریافت نمایید.

ویزای سرمایه گذاری
Awesome Image
03

فرایند اخذ ویزا جهت مهاجرت به آمریکا

چنانچه به دنبال گرفتن ویزا هستید و می خواهید به فرایند مهاجرت خود سرعت ببخشید، اصلا نگران نباشید. کارشناسان خبره ما در اختیار شما مشتریان عزیز هستند تا بتوانید هر چه سریعتر به هدف خود جامه عمل بپوشانید.

 • پر کردن فرم ارزیابی در سایت
 • بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی
 • واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

پر کردن فرم ارزیابی در سایت

پس از تکمیل فرم ارزیابی ما مشاوره رایگان و بهترین گزینه جهت اخذ ویزا را ارائه میدهیم.

Awesome Image

بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی

ما یک طرح عملی تهیه کرده و گزینه ها را پیشنهاد میدهیم، پس از بررسی گزینه ها قرارداد مشاوره برای شما ارسال میشود.

Awesome Image

واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

بعد از واریز سپرده اولیه تیم ما قرارداد کار را تنظیم کرده و به شما ارسال خواهد کرد.

Awesome Image

سرویس ها و خدمات ما

Awesome Image

به روزترین اطلاعات مهاجرتی

Awesome Image

اخذ ویزا در اسرع وقت

Awesome Image

تجربه ی بالای کارشناسان

Awesome Image

مشاور ی مهاجرتی رایگان