• 25201 Paseo De Alicia,Suite 118, Laguna Hills, CA 92653
 • info@usvipgroup.com
 • Mon _ Sat: 9.00 to 15.00
 • EN

آخرین اخبار :نمونه ویزای دانشجویی (F1) آمریکا مطالعه بیشتر

 • ویزای مهاجرتی به اروپا
 • ویزای غیر مهاجرتی به اروپا

 ویزای کاری اروپا

ویزای کاری اروپا برای اهداف کاری صادر می شود. این ویزا از جمله ویزاهای مهاجرتی و به عبارتی اقامت بلند مدت با قصد کسب درآمد و زندگی در کشور مورد نظر است. اگرچه ممکن است در کشورهای مختلف اروپا قوانین مختلفی وجود داشته باشد، بیشتر کشورهای اروپایی برای اعطای ویزای کار از فرد متقاضی، جاب آفر می خواهند.

ویزای جستجوی کار یکی دیگر از ویزاهای کار اروپا است که در آن بیشتر شایستگی فرد از نظر صلاحیت های حرفه ای و کاری سنجیده می شود و نیازی به پیشنهاد شغلی یا جاب آفر وجود ندارد. با صدور این ویزا به فرد متقاضی مهلتی (حدودا 6 ماهه) داده می شود تا به عنوان نیروی کار ماهر به اروپا وارد شده و برای خود شغلی اختیار کند. این نوع ویزا در کشورهایی مثل آلمان و اتریش صادر می شود. سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و سابقه کاری از جمله ملاک های ارزیابی است.

ویزای سرمایه گذاری اروپا

گرفتن ویزای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف شرایط خاص خود را دارد. برخی از این ویزاها را می توان به صورت ویزاهای مهاجرتی و برخی دیگر را می توان به عنوان ویزای غیر مهاجرتی در نظر گرفت. در واقع اینکه کدام یک از روش های سرمایه گذاری به اقامت دائم منجر می شوند را قوانین و برنامه های مهاجرتی تعیین خواهند کرد.

انواع سرمایه گذاری در اروپا

انواع سرمایه گذاری در کشورهای حوزه اروپا به چند دسته تقسیم می شوند که این موارد عبارت اند از:
 •       سرمایه گذاری در خرید املاک و مستغلات
 •       سرمایه گذاری در زمینه اوراق بهادار
 •       سرمایه گذاری در زمینه اوراق سهام
 •       سرمایه گذاری در بازارهای مالی
 •       ثبت شرکت
 •       کارآفرینی

ویزای هنرمندان، ورزشکاران و افراد شایسته در اروپا

برخی از کشورهای اروپایی طیف خاصی از برنامه های مهاجرتی را برای جذب افراد شایسته فراهم آورده اند تا این دسته از افراد بتوانند از این طریق و بدون نیاز به برآورده کردن لازمه های انواع ویزاها به کشور مورد نظر وارد شده و اقامت دائم بگیرند. هنرمندان و ورزشکاران از جمله گروه هایی هستند که بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

برای دریافت این ویزا فرد باید ثابت کند که در رشته های هنری و ورزشی فعالیت حرفه ای دارد و دارای سابقه کار در این زمینه می باشد و در 5 سال گذشته حداقل یک سال توانسته است از این حوزه کسب درآمد کند. ارائه دستاوردهای فرد متقاضی مثل شرکت در رویدادهای ملی و بین المللی می تواند فرد را از سایر افراد متمایز کرده و امتیاز مثبتی برای وی به حساب آید.

ویزای ازدواج اروپا

این ویزا به افرادی (غیراروپایی) تعلق می گیرد که قصد ازدواج با یکی از شهروندان اروپایی را دارند و میخواهند پس از ازدواج در یکی از کشورهای اروپایی زندگی کنند. این ویزا به افراد کمک می کند تا مدت معینی ملزومات ازدواج و ثبت آن را فراهم کرده و پس از آن وارد کشور مورد نظر شده و تابعیت همسر خود را بگیرند.

مثلا در کشورهای آلمان و انگلستان به شهروند خارجی 6 ماه مهلت داده می شود تا مقدمات ازدواج خود را فراهم کرده و 5 سال پس از ثبت ازدواج خود تابعیت آن کشور را به دست آورد. صدور این ویزا منوط به شرایط خاصی است و زوجین باید مدارکی را ارائه کنند که نشان دهد که قصد آن ها برای ازدواج جدی بوده و ازدواج آن ها صوری نیست!!!

ویزای غیر مهاجرتی به اروپا

بیشتر ویزای های اروپا از نوع ویزای شینگن است. ویزای شینگن یک ویزای کوتاه مدت است که به افراد اجازه می دهد تا به ازای هر اقامت تا 90 روز برای مقاصد گردشگری یا تجاری به هر یک از مناطق شینگن سفر کنند. ویزای شینگن رایج ترین ویزا برای اروپا است و دارندگان آن می توانند تا به طور آزادانه از هر یک از کشورهای عضو منطقه شنگن دیدن کنند. هیچ کنترل مرزی در منطقه شینگن وجود ندارد!

ویزای شینگن انواع مختلفی دارد به طوری که با برخی از آن ها فقط می توان یکبار به اروپا وارد شد. از طرفی دیگر برخی از ویزاها ممکن است دوبار ورود یا چند بار ورود باشند و بتوان بیش از یکبار از طریق آن ها به حوزه شینگن ورود پیدا کرد. ویزای مالتی نیز نوعی دیگر از این ویزا است که می تواند مدت ماندگاری فرد در حوزه کشورهای شینگن را تمدید کرده و آن را تا 1 الی 5 سال افزایش دهید. ویزای بلند مدت شینگن یا ویزای نوع D از ویزاهای بلند مدت و چندین ساله است که شخص متقاضی می تواند از طریق آن، تحصیل، کار و بطور کلی زندگی بلند مدت در اروپا را تجربه کند.

ویزای تحصیلی اروپا

ویزای تحصیلی اروپا برای اهداف آموزشی و تحصیلی صادر می شود و معمولا به دانشجویان تعلق می گیرد. مدت این نوع ویزا بسته به مدت تحصیل فرد متفاوت خواهد بود. دریافت این ویزا معمولا بر پایه مدارک تحصیلی و گرفتن نامه پذیرش است. کودکان در مقاطع ابتدایی به تنهایی نمی توانند برای اخذ این ویزا اقدام کنند مگر اینکه ویزای گاردین داشته باشند. اما دانش آموزان دبیرستانی چنانچه بتوانند موفق به گرفتن پذیرش از کالج ها یا دبیرستان های اروپا شوند، قادر خواهند بود تا با دریافت این ویزا وارد کشور مورد نظر خود شوند.

اعتبار ویزا در مقاطع مختلف تحصیلی در اروپا

 •       مدت زمان اقامت برای تحصیل در مقطع کارشناسی در اروپا:  3 سال
 •       مدت زمان اقامت برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اروپا: 1 تا 2 سال
 •       مدت زمان اقامت برای تحصیل در مقطع دکترا در اروپا: 3 تا 4 سال

برای دریافت ویزا تحصیلی اروپا ابتدا باید برای دریافت پذیرش تحصیلی از مراکز و موسسات آموزشی اقدام کرد و پس از آن برای دریافت مجوز ورود تلاش کرد. گفتنی است که برای بعضی از دوره های آموزشی کوتاه مدت نیز مانند دوره های زبان و کارآموزی نیاز به ویزای تحصیلی خواهید داشت.

ویزای شنگن دانشجویی

ویزای شنگن دانشجویی، مجوز ورود به منطقه شینگن است که به اتباع کشورهای دیگر که مایل به ورود و اقامت کوتاه مدت در محدود شینگن هستند، اعطا می شود. گفتنی است که برای دریافت این نوع ویزا افراد باید حتما با هدف تحصیل یا شرکت در یک دوره آموزشی وارد این محدوده شوند.

این ویزا به دارندگان آن اجازه می دهد تا حداکثر 3 ماه در این منطقه بمانند. اگر دوره تحصیلی یا آموزشی دانشجو بیشتر طول بکشد، باید برای ویزای تحصیلی طولانی مدت در سفارت کشور مربوطه درخواستی تنظیم کند.

توجه: فقط اتباع کشورهایی که توافقنامه بدون ویزا با کشورهای عضو منطقه شنگن امضا نکرده اند، به ویزای شنگن دانشجویی نیاز دارند.

 ویزای سرمایه گذاری اروپا

از آن جایی که کشورهای مختلف اروپا، دارای قوانین متفاوتی با یکدیگر هستند، گرفتن ویزای سرمایه گذاری نیز در این کشورها شرایط مخصوص به خود را دارد. صدور ویزا در برخی از این کشورها ممکن است به صورت ویزاهای مهاجرتی و در برخی دیگر جزو ویزاهای غیر مهاجرتی باشد. بنابراین اینکه کدام یک از روش های سرمایه گذاری منجر به مهاجرت دائم و گرفتن اقامت شود را قوانین و برنامه های مهاجرتی تعیین می کنند.

سرمایه گذاری در خرید املاک و مستغلات، سرمایه گذاری در زمینه اوراق بهادار، سرمایه گذاری در زمینه اوراق سهام، سرمایه گذاری در بازارهای مالی، ثبت شرکت و کارآفرینی از جمله روش های سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی است که از طریق آن ها می توان به جای جای نقاط اروپا مهاجرت و مسافرت کرد.

ویزای توریستی اروپا

ویزای توریستی اروپا چیست؟

ویزای توریستی شینگن اروپا ویزایی است که متقاضی می‌تواند با در دست داشتن آن به ۲۶ کشور برتر اروپا به طور آزادانه و بدون نیاز به ویزای مجزا رفت و آمد کند.  این نوع ویزای توریستی می تواند از چند روز تا چند ماه دارای اعتبار باشد. اما گفتنی است که متقاضی می تواند حداکثر به مدت ۹۰ روز در یک دوره ماهه  در اروپا بماند و پس از آن باید به کشور خود بازگردد.

انواع ویزای توریستی اروپا

 • ویزای یکبار ورود
 • ویزای دوبار ورود
 • ویزای چند بار ورود یا ویزای مولتیپل
 • ویزای مولتیپل یکساله
 • ویزای مولتیپل سه ساله
 • ویزای مولتیپل پنج ساله

فرایند اخذ ویزا جایگزین

چنانچه به دنبال گرفتن ویزا هستید و می خواهید به فرایند مهاجرت خود سرعت ببخشید، اصلا نگران نباشید. کارشناسان خبره ما در اختیار شما مشتریان عزیز هستند تا بتوانید هر چه سریعتر به هدف خود جامه عمل بپوشانید.

 • پر کردن فرم ارزیابی در سایت
 • بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی
 • واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

پر کردن فرم ارزیابی در سایت

پس از تکمیل فرم ارزیابی ما مشاوره رایگان و بهترین گزینه جهت اخذ ویزا را ارائه میدهیم.

Awesome Image

بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی

ما یک طرح عملی تهیه کرده و گزینه ها را پیشنهاد میدهیم، پس از بررسی گزینه ها قرارداد مشاوره برای شما ارسال میشود.

Awesome Image

واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

بعد از واریز سپرده اولیه تیم ما قرارداد کار را تنظیم کرده و به شما ارسال خواهد کرد.

Awesome Image