دپارتمان دانشجوئی US VIP Group با در اختیار داشتن کارشناسان و اساتید مجرب دانشگاهی از دانشگاههای معتبر آمریکا و کانادا و همچنین ارتباطات گسترده با مراکز علمی و دانشگاهی برتر آمریکا و کانادا، علاوه بر خدمات دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر این کشورها، خدمات ویژه ای برای اخذ ویزای دانشجوئی امریکا و کانادا نیز به علاقمندان ارائه می دهد. هدف ما ارائه بالاترین کیفیت خدماتی منطبق با استانداردهای روز دنیا به هموطنان ایرانی در سراسر دنیا می باشد.

US VIP Group این امکان را به علاقمندان می دهد تا با داشتن هرمعدلی اقدام به درخواست پذیرش درکلیه مقاطع از دانشگاههای مورد علاقه خود در امریکا و کانادا نمایند. همچنین شانس دریافت پذیرش متقاضیان را با توجه به ارتباطات گسترده با دانشگاههای معتبر و مراکزعلمی آمریکا و کانادا بالاتر می برد. US VIP Group برای علاقمندان به تحصیل در کشور کانادا نیز این امکان را به علاقه مندان میدهد تا با ارتباطات قوی با دانشگاههای معتبر، شرایط دریافت پذیرش شما را آسانتر نماید. شما امکان این را دارید تا در مجموعه ای از رشته های پرطرفدار با آینده شغلی درخشان و یا رشته های تحصیلی مورد علاقه تان در مقاطع مختلف درخواست پذیرش دهید. از دیگر خدمات تحصیلی در دپارتمان دانشجوئی دریافت پذیرش در دوره های زبان متناسب با مقطع تحصیلی شما می باشد که برای دانشجو بطورهمزمان توسط دانشگاه صادر خواهد شد. دوره های زبان در کشور آمریکا به صورت حضوری و قبل از شروع کلاس های اصلی برگزار میشوند.

خدمات دپارتمان دانشجوئی

US VIP GROUP

از کجا آغاز کنیم؟

اولین مرحله تکمیل فرم ارزیابی در وب سایت ما می باشد، سپس کارشناسان ما با بررسی شرایط شما، ضمن ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاداتی را به شما اعلام خواهند کرد که در صورت موافقت متقاضی، پرونده به جریان خواهد افتاد.

بطورکلی دانشجویان کشورهای خارجی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاههای آمریکا و کانادا را دارند، می بایست نسبت به اخذ ویزا غیر مهاجرتی اقدام نمایند. نوع دوره تحصیلی که شما انتخاب کرده اید به همراه نوع موسسه یا دانشگاه در این مرحله مشخص کننده نوع ویزا شما خواهد بود که برای کشور امریکا در شاخه F1 و یا M1 قرار می گیرد. برای تحصیل در دانشگاه و کالج های آمریکا، دبیرستان و بطور کلی تحصیلات آکادمیک و همینطور دوره های آموزش زبان شما می بایست برای ویزای سری F اقدام نمائید. سایر دوره های آموزش غیر آکادمیک در شاخه M قرار می گیرند.

US VIP Group  این امکان را به علاقمندان می دهد تا با داشتن هرگونه شرط معدل و همچنین سطح زبان انگلیسی اقدام به درخواست پذیرش از دانشگاههای معتبر آمریکا نمایند، حتی برخی از دانشگاههایی که از نقطه نظر اعتبار در بالاترین سطح جهانی قرار دارند، به کمک ارتباطات قوی ما و نمایندگی های ما از مراکزی همانند دانشگاههای ایالتی کالیفرنیا، آسانتر میشود. مدارکی که کارشناسان US VIP Group در ابتدا برای آغاز پرونده شما نیاز دارند ترجمه دیپلم به همراه ریز نمرات شما، اظهارنامه بانکی و پاسپورت جهت خروج از کشور می باشد.

خدمات مشاوره تخصصی توسط اساتید معتبر دانشگاههای کانادا و آمریکا

پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز از سوی متقاضی، جهت تسهیل و تسریع امور مربوط به دریافت پذیرش شما، یکی از کارشناسان واحد دانشجوئی ما به عنوان مسئول پرونده شما، آغاز به جمع آوری مدارک مورد نیاز پرونده شما می نماید. در تمامی این موارد به کمک شما اطلاعات مربوط به درخواست پذیرش دانشگاه و همچنین اطلاعات مورد نیاز برای ارسال به سفارت با نظارت مستقیم کارشناس شما صورت خواهد گرفت.

کارشناسان ما با توجه به تجربه زیاد در حوزه دانشجوئی، مشاوره های لازم در خصوص رشته و همچنین دانشگاه مناسب با شرایط شما تا زمانیکه شما در مورد رشته انتخابی خود اطمینان حاصل نمائید را در اختیار شما قرار می دهند. یکی از نقاط قوت کمپانی US VIP Group همکاری با اساتید دانشگاهی آشنا با شرایط تحصیل و مهمتر از آن شرایط بازار کار در آمریکا و کانادا می باشد. شما در تمامی مراحل دسترسی به مشاوره های تخصصی این عزیزان جهت اخذ صحیح ترین تصمیم را خواهید داشت.

اماده سازی شما برای حضور در روز مصاحبه مرحله بعدی می باشد. کارشناسان US VIP Group با توجه به تعداد زیاد پرونده های این کمپانی، اطلاعات به روز و درستی از رویه های مصاحبه در سفارت های آمریکا دارند که این مسئله به شما کمک می کند، با خیالی اسوده تر در روز مصاحبه حاضر شود.

آخرین مرحله آماده سازی شما برای اولین سفر پس ازدریافت ویزا می باشد. سرویس های دیگر کمپانی US VIP Group برای تازه واردین، این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان قدم برداشته و نگران موارد جانبی سفر نباشید. Pick Up فرودگاهی، اقامت، باز نمودن حساب بانکی، سیم کارت تلفن و سایر موارد به سرعت در اختیار شما قرار داده خواهند شد تا شما به هدف اصلی خود که موفقیت در ادامه تحصیل در امریکا می باشد بپردازید.

تحصیل در مقطع لیسانس بدون مدارک زبان و شرط معدل برای دارندگان دیپلم

متقاضیان ورود به دانشگاههای امریکا در بسیاری موارد به دلیل شفاف نبودن شرایط پذیرش دانشگاههای آمریکا تصور می کنند که ورود به دانشگاه تنها برای افراد خاص با شرط معدل خاص و یا سطح زبان انگلیسی مشخصی امکانپذیر است. اما واقعیت چیز دیگری است. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا در مقطع لیسانس بدون شرط معدل و حتی مدرک زبان (تافل) اقدام به ادامه تحصیل نمائید.

مدارک مورد نیاز برای اقدام

  1.     کپی مدرک دیپلم و ترجمه رسمی به همراه ریز نمرات
  2.      گواهی بانکی جهت اثبات تمکن مالی
  3.       کپی پاسپورت

بعد از دریافت پرونده شما توسط کارشناسان کمپانی US VIP Group ، بررسی پرونده شما برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی آغاز شده، انتخاب رشته شما بر اساس سابقه تحصیلی، کاری و همچنین هدفهای آتی شما انجام خواهد شد. با توجه به ارتباطات ما با دانشگاههای معتبراین امکان برای ما وجود دارد تا بتوانیم از دانشگاههای زیادی برای شما درخواست پذیرش دهیم. کارشناسان ما وظیفه دارند تا در طول مشاوره رشته ای که علاوه بر آینده روشن، امکان دریافت ویزا در آن بیشتر می باشد را به شما اعلام نمایند. US VIP Group امکان دریافت پذیرش از دانشگاههای برتر آمریکا همانند دانشگاههای UC را برای شما فراهم نموده است تا علاقمندان در هنگام تصمیم گیری در خصوص مهاجرت تحصیلی، گزینه های بیشتر و معتبرتر را پیش رو داشته باشند و با گزینه های بیشتر، بتوانند صحیح ترین مورد را انتخاب نمایند.

گواهی بانکی باید ازطرف حامی مالی شما و به زبان انگلیسی از بانکهای معتبر ایران صادر می شود. میزان پول موجود در حساب شما یا حامی مالی شما توسط کارشناس شرکت به شما اطلاع داده خواهد شد. برای انجام این کار کارشناسان ما روشهایی را در اختیار شما قرار خواهند داد تا بتوانید به آسانی این مرحله را به انجام برسانید.

موارد مالی تحصیل در آمریکا

از دیگر مواردی که ذهن بسیاری از علاقمندان را به خود مشغول می نماید، هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا به عنوان دانشجو می باشد. با توجه بااختلاف زیاد هزینه های در ایالت های متفاوت آمریکا، بیان اعداد و ارقام واحد بطور جامع امکانپذیر نمی باشد. ایالتهائی همانند نیویورک و کالیفرنیا با توجه به هزینه های بالای زندگی، بودجه بیشتری را برای تحصیل طلب می کنند. بطور میانگین مبلغ تقریبی ۳۰ هزار دلار در سال عددی است که شما می بایست قبل از اقدام برای تحصیل در آمریکا در نظر داشته باشد. این هزینه شامل هزینه تحصیل که حدوداً ۱۶ هزار دلار و هزینه های روزمره زندگی که ۱۴ هزار دلار در سال می باشند. ارقام ذکر شده برای دانشگاهها و برای شهرهای گوناگون و دانشگاههای مختلف متفاوت خواهد بود.

آماده سازی برای اولین سفر و تحصیل

آشنا سازی متقاضی با مواردی که در طول تحصیل با آنها مواجه خواهد شد و کمک به درک بهتر شرایط زندگی در محیط کاملا جدید و متفاوت از دیگر مواردی است که می توانید از ما بخواهید. بطور کلی شوک فرهنگی و همچنین تغیر بزرگی که دانشجویان با تصمیم به ادامه تحصیل در امریکا با آن روبرو خواهند شد، از مواردی است که با مدیریت صحیح به سرعت تبدیل به امری عادی خواهد شد. حضور اشخاص با تجربه در این مسیر از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است. شما می توانید با اطمینان از مشاورین خود، تمامی موارد و دغدغه های این تصمیم بزرگ را به حداقل کاهش دهید و در زمان کوتاهتری به اهداف خود دست پیدا کنید. اولین سفر برای شما و خانواده شما اهمیت بسیاری دارد و ما با توجه به این مسئله در کنار شما خواهیم بود و تجربیات خود و سایر دانشجویانی که قبل از شما این مراحل را از طریق ما پیموده اند را در اختیارتان قرار می دهیم.

ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و برنامه های بلند مدت

همواره نقطه آغاز از اهمیت بسیار زیادی در ادامه مسیر برخوردار است. گام های استوار نخستین شما می تواند تکیه گاه محکمی برای برنامه های بعدی شما در این مسیر باشد. ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر همانند کارشناسی ارشد و یا دکتری از جمله هدف های بسیاری از فارع التحصیلان دوره کارشناسی می باشد. نگاه ما در کمپانی US VIP Group نگاهی است بلند مدت برای آینده شما. ما به عنوان کارشناسان معتمد شما، با نگاهی ترکیبی از بازار کار و همچنین ادامه تحصیل، گزینه های مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با آسودگی خاطر قدم در راه پر فراز و نشیب مهاجرت تحصیلی گذارید.

موفقیت شما هدف ماست

همواره اعتقاد داریم که هر چه میزان موفقیت عزیزانی که از سرویسهای ما استفاده کرده اند بیشتر باشد، ما نیز موفقتر خواهیم بود. چرا که تنها در این شرایط است که شما ما را به دیگران معرفی خواهید کرد. ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و همچنین موفقیت شما می نماییم.

در خصوص نیاز به اطلاعات بیشتر و یا دریافت وقت مشاوره لطفا با کارشناسان دفتر ما در کالیفرنیا تماس حاصل نمائید.