درباره US VIP Group

يو اس وي آي پي گروپ با بيش از ٢٥ سال تجربه در صنعت توریسم دنیا و با اجرای تورهای گردشگری متنوع به مقصد آمریکا و کانادا همچنین پکیج ها تفریحی از امريكا به اقصی نقاط جهان، سهم بزرگی را در صنعت گردشگری براي ايرانيان عزيز مقيم امريكا و همچنين براي علاقمتدان به تورهاي امريكا و کانادا از سایر نقاط دنیا به خود اختصاص داده است. در سالهاي اخير يو اس وي آي پي گروپ با ارائه خدمات ویزای امریکا به صدها مسافر، نقشی پر رنگ در این صنعت ایفا کرده است. از سوي ديگر گروه ما تمام تلاش خود را در جهت اشاعه فرهنگ غني ايراني با حمايت از هنرمندان عزيزمان در سراسر دنيا بكار گمارده است تا علاوه بر حفظ ارزشهاي اين فرهنگ، نمايش شايسته اي از هنر ايراني را در خارج از مرزهاي ايران ارائه نمايد.

 يو اس وي آي پي گروپ به عنوان شركتي پيشرو در جهت ارائه خدمات تخصصي و همگام با استانداردهاي برتر صنعت گردشگري امريكا و کانادا، از دو بخش مجزا در زمينه هاي خدمات توريستي و دانشجويي تشكيل شده است. خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان و بخصوص امريكاي شمالي (کشورهای آمریکا و کانادا) با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با بزرگترين شركتهاي تفريحي و گردشگري دنيا و با استفاده از بهترين هتل ها و امكانات در مناسب ترین نقاط هر شهر و داشتن بیش از دهها همکار کارآزموده ی تمام وقت، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی و سپس تفريحي تورها داشته است.

تورهای خانوادگی اين گروه با در نظرداشتن نكات مهم كيفي، همواره از بهترين زمانها براي يافتن دوستان جديد در طول سفر مي باشند. مشتریان ما در جنوب کالیفرنیا موفق شده اند دوستان جدیدی بیابند که پس از اتمام تورها بهترین دوستان آنها شده اند. ما همچنين نماینده ی رسمی کشتیرانی نروژين بوده و همواره آمادگی داریم تا خدمات کاملی در زمینه کشتی های کروز به تمامی مقاصد دنیا به مشتریان گرامی خود ارایه دهیم.

 از سوی دیگربخش دانشجوئی این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان و اسانید مجرب دانشگاهی در آمریکا و کانادا و همچنین ارتباطات گسترده با مراکز علمی و دانشگاهی برتر آمریکایی و کانادایی، علاوه بر خدمات دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر این کشورها، خدمات ویژه ای برای اخذ ویزای دانشجوئی امریکا و کانادا نیز به علاقمندان ارائه می دهد. هدف ما ارائه بالاترین کیفیت خدماتی منطبق با بالاترین استانداردها به هموطنان ایرانی در سراسر دنیا می باشد.