• 25201 Paseo De Alicia,Suite 118, Laguna Hills, CA 92653
  • info@usvipgroup.com
  • Mon _ Sat: 9.00 to 15.00
  • EN

آخرین اخبار :نمونه ویزای دانشجویی (F1) آمریکا مطالعه بیشتر

Awesome Image

ویزای توریستی کانادا

وجود جاذبه‌های گردشگری بسیار در کشور کانادا و همچنین شرایط عالی ویزای توریستی کانادا، سبب شده تا متقاضیان دریافت ویزای توریستی کانادا افزایش یابد. ویزای توریستی کانادا، با هدف گردشگری، تفریح و یا بازدید از دوستان و یا خانواده صادر می‌شود. لازم به ذکر است با داشتن ویزای توریستی کانادا، شما اجازه کار و تحصیل در این کشور را نخواهید داشت.

دریافت ویزای توریستی کانادا

همانطور که پیش تر توضیح دادیم ویزای توریستی کانادا به شما اجازه ورود به کشور کانادا و حضور در این کشور به صورت موقت را خواهد داد. در صورتی که هدف‌ شما بازدید از جاذبه‌های این کشور یا شرکت در کنفرانس‌ها، همایش‌ها و انجام امور کاری، دیدن دوستان، آشنایان و اعضای خانواده می باشد، باید برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام نمایید.

انواع ویزای توریستی کانادا

به طور کلی میتوان ویزا ی توریستی کانادا را به سه دسته تقسیم کرد که در ادامه به توضیح مختصر انواع آن میپردازیم:

ویزای سینگل کانادا

با داشتن ویزای سینگل کانادا شما تنها قادر خواهید بود یک بار وارد خاک کانادا شده و خاک این کشور را طبق زمان مقرر شده در ویزا، ترک نمایید . بطور معمول ویزای سینگل کانادا 6 ماه اعتبار دارد. البته این زمان میتواند بر اساس نظر آفیسر پرونده کوتاه شود در هر حالت زمان خروج در پاسپورت فرد متقاضی قید خواهد شد.

ویزای مولتیپل کانادا

ویزای مولتیپل کانادا  که با نام ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته می‌شود، از جذاب‌ترین انواع ویزای کانادا محسوب میشود. اعتبار این ویزا به جز در شرایط خاص تا زمان پایان اعتبار پاسپورت فرد متقاضی خواهد بود. این ویزا یک ویزای اقامت موقت است اما با این حال فرد میتواند مدت زیادی را در خاک کانادا سپری کند. ویزای مولتیپل کانادا درواقع یک ویزای ۱۰ ساله است اما معمولا اعتبار این ویزا تا پایان اعتبار پاسپورت فرد متقاضی خواهد بود. بنابراین با توجه به اعتبار ۵ ساله پاسپورت ایرانی، اعتبار ویزای مولتیپل کانادا برای ایرانیان حداکثر ۵ سال است.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا یا ویزای والدین ویزایی مخصوص پدر، مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ فردی است که اقامت دائم کشور کانادا را در اختیار دارد و همچنین سن او بالای ۱۸ سال می باشد. این نوع ویزا 10 سال اعتبار دارد و ارائه دعوت نامه از داخل کانادا برای دریافت سوپر ویزای کانادا الزامی است. والدین فرد دارای اقامت دائم کانادا می‌توانند با دریافت سوپر ویزای کانادا تا ۱۰ سال بدون محدودیت به این کشور کانادا سفر کرده و هر بار تا دو سال در این کشور اقامت داشته باشند.

دریافت ویزای کار از این روش براساس امتیاز بندی می باشد و لازم است متقاضی دو مرحله را بگذارند و از نظر مهارت و تخصص ارزیابی شود

ویزای اسکیل ورکر کانادا
Awesome Image
01

مراحل اخذ ویزای مهاجرتی

  • پر کردن فرم ارزیابی در سایت
  • بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی
  • واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

پر کردن فرم ارزیابی در سایت

پس از تکمیل فرم ارزیابی ما مشاوره رایگان و بهترین گزینه جهت اخذ ویزا را ارائه میدهیم.

Awesome Image

بیان هدف و بررسی گزینه های مهاجرتی

ما یک طرح عملی تهیه کرده و گزینه ها را پیشنهاد میدهیم، پس از بررسی گزینه ها قرارداد مشاوره برای شما ارسال میشود.

Awesome Image

واریز سپرده اولیه و امضای قرارداد

بعد از واریز سپرده اولیه تیم ما قرارداد کار را تنظیم کرده و به شما ارسال خواهد کرد.

Awesome Image

سرویس ها و خدمات ما

Awesome Image

ارائه مشاوره رایگان

Awesome Image

سرعت بخشیدن به فرایند مهاجرت

Awesome Image

به روزترین اطلاعات مهاجرتی

Awesome Image

اخذ ویزا در اسرع وقت

Awesome Image

تجربه بالای کارشناسان و مشاوران