تصمیم به ازدواج یک تصمیم هیجان انگیز برای یک زوج است. با این حال ، وقتی شرکاء تابعیت یکسانی را در دست نگیرند ، می تواند مشکل باشد. اگر شما و همسرتان تصمیم بگیرید که می خواهید در کانادا زندگی کنید ، همسر دارای تابعیت کانادا یا اقامت دائم می تواند از دیگری حمایت مالی کند. در حالی که یک مورد حمایت مالی موفقیت آمیز به شما اجازه می دهد ، تبدیل شدن به شهروند کانادایی یا اقامت دائم کانادا هنگام ازدواج با یک شهروند کانادایی به طور خودکار اتفاق نمی افتد. شما باید یک روند درخواست را طی کنید. این تصور غلط رایج است که به افرادی که با کانادایی ها ازدواج می کنند ، به طور خودکار تابعیت یا اقامت به نوعی داده می شود.
بسیاری از افراد سؤال می کنند: “اگر با یک کانادایی ازدواج کنم می توانم در کانادا زندگی کنم؟”
خب بله! مراحل مختلفی برای شروع مراحل وجود دارد اما به طور معمول جواب مثبت است ، اگر با یک کانادایی ازدواج کنید می توانید در کانادا زندگی کنید.

بنابراین وقتی با یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم ازدواج می کنید چه اتفاقی می افتد؟ با این حال ، اولین قدم برای حمایت از همسران درخواست می شود. برای فعالیت به عنوان یک حامی ، شهروند یا مقیم دائم باید: بالای ۱۸ سال باشد و بتواند ثبات مالی را اثبات کند. حامی ابتدا باید تصویب شود و سپس همسر می تواند برای اقامت دائم درخواست کند. با گذشت سالها ، چند مورد از تقلب در ازدواج مهاجرت ، دولت کانادا را وادار کرده است که قوانین سختگیرانه تری را برای همه پرونده های حمایت از همسران اعمال کند ، حتی اگر این ازدواج های مشروع باشد. بنابراین ، حصول اطمینان از تحقق تمام الزامات اسناد ، مهم است.

درخواست برای حمایت از همسر

در صورت ازدواج با یک شهروند کانادایی ، دو روش اصلی برای درخواست حمایت از همسران کانادا وجود دارد.
اگر در حال حاضر به طور قانونی در کانادا با ویزا مانند مجوز کار یا مجوز تحصیل زندگی می کنید و با یک شهروند کانادایی ازدواج کرده اید ، می توانید در کانادا بمانید در حالی که درخواست حمایت از همسران در حال رسیدگی است. این امر به عنوان حمایت مالی همسران داخلی یاد می شود.
اگر در کانادا زندگی نمی کنید ، می توانید به محض اخذ ویزای اقامت دائم خود به کانادا بیایید. در این حالت ، شما در فرایندی تحت عنوان حمایت از همسر خارج از کشور در خارج از کانادا حمایت خواهید شد.
در مرحله اول ، حامی شما درخواست خواهد کرد که به عنوان همسر یا شریک ازدواج آنها در کانادا از شما حمایت مالی کند. سپس برای اقامت دائم در کانادا اقدام خواهید کرد. هنگامی که شما برای مدت زمان لازم اقامت دائم دارید و کلیه ملزومات اقامت را برآورده کرده اید ، ممکن است واجد شرایط درخواست تابعیت کانادا باشید.

متأسفانه ، نه عشق در موارد حمایت مالی همسران برای اثبات اعتبار یک ازدواج کافی است و نه گواهی ازدواج. زوجین باید مسافت های زیادی طی کنند تا به دولت کانادا نشان دهند که ازدواج آنها در مورد پرونده های حمایت از همسران قانونی است ، و این می تواند بسیار مشکل باشد و مستندات زیادی را می طلبد.

چگونه حمایت مالی همسر از سایر روش های مهاجرت کانادا متمایز می شود؟

مهمترین فایده این است که شما بدون نیاز به نشان دادن منابع مالی کافی برای مهاجرت به کانادا می توانید به ویزای اقامت دائم دسترسی پیدا کنید. این امر به این دلیل ممکن است زیرا پردازش انجام شده توسط همسر یا حامی مالی ، مسئولیت هرگونه مسئولیت در قبال موکل خود را به وزارت مهاجرت و شهروندی فرض می کند.

با انتخاب این روش ، فرد خارجی با توجه به خصوصیات حرفه‌ای خود رد نخواهد شد. در این حالت ، هدف دولت اخذ مجوز نیست ، بلکه حفظ سازمان خانواده است.

مهاجرت به کانادا می تواند پیچیده و گیج کننده باشد. با استفاده از مشاوران معتبر مهاجرت کانادایی (USVIPGROUP) شما نه تنها شانس موفقیت خود را در پروسه درخواست ویزا بهینه خواهید کرد بلکه مشاوره تخصصی دریافت خواهید کرد که کدام برنامه برای نیازهای شخصی شما بهترین است.