کانادا یکی از ۱۰ کشور برتر برای شروع کار است. این امر به دلیل داشتن منابع بسیار غنی طبیعی ، کار فوق العاده ماهر و دولت با ثبات است. اگر مایلید به عنوان کارآفرین یا سرمایه گذار به کانادا مهاجرت کنید ، چندین گزینه ویزا کارآفرین و سرمایه گذار در دسترس شما قرار دارد. فرصت های سرمایه گذاری در کانادا بسیار است و افراد می توانند در این موضوع سهیم باشند. اما در این بین متقاضیانی هستند که با در نظر گرفتن استاندارد های سرمایه گذاری و با شناخت شرایط حال حاضر کانادا اقدام به سرمایه گذاری می نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

1- برنامه سرمایه گذار مهاجر در استان کبک

با سرمایه گذاری حدود ۷۵۰،۰۰۰ دلار (۸۰۰۰۰۰ دلار کانادایی) در استان کبک به مدت ۵ سال ، بدون بهره. در حدود ۲۴ تا ۳۶ ماه ، اقامت دائمی را به دست می آورید که به شما و خانواده نزدیک شما اجازه ورود به کانادا را می دهد. مبلغ کامل در پایان پنج سال از دولت کبک به شما بازپرداخت می شود.

2- برنامه های استانی (PNP)

بسیاری از استان های کانادا برنامه های مهاجرت تجاری خود را دارند ، که به عنوان برنامه های انتخاباتی استانها (PNP) شناخته می شوند.
در برنامه PEI به شما نیاز دارید که ارزش خالص کمی کمتر از ۵۶۰،۰۰۰ دلار (۶۰۰،۰۰۰ دلار کانادا) داشته باشید ، بیش از ۱۸۵،۰۰۰ دلار (۲۰۰،۰۰۰ دلار کانادا) را به عنوان سپرده بازپرداخت امنیتی قرار دهید ، حدود ۱۸۵،۰۰۰ دلار (۲۰۰،۰۰۰ دلار کانادا) در یک تجارت سرمایه گذاری کنید ، دو سال تجربه مدیریت در پنج سال گذشته و اشنایی با زبان انگلیسی و حداقل تحصیلات(دیبلم)

برای بهترین نوع برنامه ریزی شما می تواند با یک وکیل که واقف به انواع سرمایه گذاری در کانادا هست صورت گیرد ، چرا که این پروسه ، امری است کاملا حقوقی و نیاز به دانش ، علم و تجربه یک تیم حقوقی با وکلایی زبده دارد .

برای موفقیت در این برنامه ، شما باید به طور مؤثر به PEI سفر کنید تا با مقامات استانی دیدار کنید و آنها را از تمایل خود برای سرمایه گذاری و زندگی در PEI مطلع کنید. بازپرداخت سپرده امنیتی شما براساس این اطمینان است.

اگر سرمایه گذاری پیشنهادی شما در یک شرکت محلی تأیید شود ، به شما یک گواهی استانی صادر می شود که اولویت پردازش مهاجرت را برای شما فراهم می کند. این منجر به اقامت دائم می شود که در بیشتر موارد ۱۲ تا ۲۴ ماه طول می کشد.

استانهای دیگری که سرمایه گذاران را به خود جذب می کنند BC ، Manitoba و Saskatchewan هستند. هر یک از برنامه ها با روش یکسان هستند اما ممکن است نیازهای آنها متفاوت باشد.

مهاجرت به کانادا می تواند پیچیده و گیج کننده باشد. با استفاده از مشاوران معتبر مهاجرت کانادایی (USVIPGROUP) شما نه تنها شانس موفقیت خود را در پروسه درخواست ویزا بهینه خواهید کرد بلکه مشاوره تخصصی دریافت خواهید کرد که کدام برنامه برای نیازهای شخصی شما بهترین است.