مقایسه ی تحصیل در کالج و مقطع لیسانس در کانادا

در دنیای امروز؛ همواره و در جای جای دنیا بسیاری از افراد پس از اتمام دوره ی دبیرستان و اخذ دیپلم بنا به دلایل و سلایق شخصی علاقمند به مهاجرت و ادامه ی تحصیل در کشور دیگری هستند.

در بین نوجوانان و جوانان ایرانی نیز بسیاری پس از اتمام دوره ی متوسطه و دریافت دیپلم؛ تمایل دارند تحصیلات خود را در دانشگاهی خارج از کشور ادامه دهند که برای تحقق این مهم نیاز به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی خواهند داشت. به این منظور؛ بسته به شرایط و ترجیح فردی غالبا کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا، استرالیا و نیز آن دسته از کشورهای آسیایی که زبان آموزشی آنها انگلیسی است به عنوان مقصد در نظر گرفته می شوند اما از این بین؛ کالج ها و دانشگاه های کشور کانادا به سبب اعتباری که در سطح جهانی دارند و نظر به اینکه هر ساله حجم قابل توجهی از دانشجویان غیر بومی ( بین المللی) را پذیرش می کنند از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. گوناگونی فرهنگی، جامعه ی مهاجرپذیر، بالا بودن سطح کیفی زندگی و همچنین تسهیلاتی که این کشور برای دانش آموختگان خود در نظر می گیرد نیز دلایلی مضاعف برای انتخاب این کشور از سوی دانشجویان بین المللی ست.  

نظر به اینکه برای افرادی که با مدرک دیپلم ( ۱۲ ساله) و بر پایه ی یک ویزای تحصیلی قصد ورود به کانادا و زندگی در آن کشور را دارند؛ تحصیل در دوره های آموزشی کالج و یا تحصیل در مقطع لیسانس امکان پذیر است؛ غالباً برای این افراد  سوالاتی عمده در خصوص تشابهات و تفاوت های بین اشتغال به تحصیل در دوره های کالج و تحصیل در مقطع لیسانس وجود دارد؟

به طور کلی اخذ پذیرش در دوره های کالج و مقطع لیسانس به داشتن دیپلم ۱۲ ساله، آشنایی با زبان انگلیسی و اثبات تمکن مالی منوط است؛ هر چند که این عوامل تمامی شروط پذیرفته شدن توسط کالج یا دانشگاه را شامل نمی شوند. 

متقاضیان برای تحصیل در این مقاطع نیاز به ارائه ی مدرک زبان آیلتس ( IELTS) با نمره ی ۶ یا بالاتر دارند؛ با این وجود در صورتی که نمره آزمون زبان کمتر از حد تعیین شده باشد؛ فرد می تواند برای گرفتن پذیرش مشروط ( Conditional) اقدام کند که در صورت اخذ ویزا و پس از ورود به خاک کشور کانادا ملزم به گذراندن دوره های زبان پیش از ورود به دوره ی آموزشی مورد نظر خواهد بود ولی احتمال اخذ ویزا با پذیرش مشروط کمتر است.

تفاوتهای تحصیل در دوره های کالج با مقطع لیسانس

عمده ترین تفاوت های تحصیل در کالج با مقطع لیسانس مربوط می شوند به:

الف) طول مدت دوره ی آموزشی 

برنامه های آموزشی که در کالج ها ارائه می شوند نسبت به مقطع لیسانس دوره ی کوتاهتری دارند ( ۱-۲ سال) در صورتی که تحصیل به طورتمام وقت در مقطع لیسانس ۴ سال زمان می برد.

ب) مدرکی که در پایان تحصیل به دانش آموخته عطا خواهد شد.

چنانچه از اسم آن بر می آید تحصیل در مقطع لیسانس به اخذ مدرک لیسانس ( کارشناسی) منجر خواهد شد که نسبت به مدارکی که پس از اتمام دوره های کالج به فرد عطا می شوند از اعتبار بیشتری برخوردار است و برای ادامه ی تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز کارآمد است لیکن بر پایه ی مدارک اخذ شده در کالج نمی توان وارد دوره های تحصیلات تکمیلی شد. 

پ) روند دریافت پذیرش

عموما اخذ پذیرش برای تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا دشوارتر از دریافت پذیرش از کالج های این کشور است و برخورداری از شرایط و ملزومات بیشتری را می طلبد.

ت) شانس صدور ویزا

به طور کلی شانس صدور ویزا برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که موفق به اخذ پذیرش برای تحصیل در دوره ی لیسانس در یکی از دانشگاه های کانادا شده اند بالاتر از افرادی ست که بر پایه ی پذیرش تحصیلی اخذ شده از سوی یک کالج برای دریافت ویزا درخواست می دهند؛ گرچه این امر مطلق نیست و به مجموع شرایط فرد و تشخیص افسری که درخواست ویزا را بررسی می کند؛ بستگی دارد. 

ث) هزینه ی تحصیل

نظر به اینکه طول مدت تحصیل در مقطع لیسانس بیشتر از دوره های کالج است؛ طبعا هزینه ی تحصیل در این مقطع بالاتر خواهد بود.   

شرایط کلی برای تحصیل در دوره های کالج یا مقطع لیسانس در کانادا

هر چند شرایط اخذ پذیرش بنا به سیاست های موسسه ی آموزشی ( کالج یا دانشگاه) و نیز قوانین ایالتی که در آن واقع است؛ می تواند تفاوت هایی داشته باشد اما به طور عمده شرکت در دوره های آموزشی کالج یا تحصیل در مقطع لیسانس برای افرادی مناسب تر است که:

 • ترجیحا از زمان اخذ دیپلم ۱۲ ساله ی آنها بیش از ۵ سال نگذشته است ( در حالت ایده آل ۲ سال یا کمتر).
 • بین ۱۸ تا ۲۳ سال سن دارند. 
 • در مقاطع بالاتر از دیپلم تحصیل نکرده اند.
 • سطح زبان انگلیسی آنها در حد نمره ی ۶ آزمون IELTS است.
 •  تمکن مالی داشته و قادر به اثبات این مهم هستند.

به جزییات دوره های آموزشی کالج در کانادا و نیز تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا  در مطالبی جداگانه پرداخته ایم. 

هموطنان گرامی،

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در کالج ها و دانشگاه های کانادا، ارزیابی شرایط فردی و انتخاب گزینه ی مناسب که مطابق با اهداف و برنامه های بلند مدت ایشان باشد؛ می توانند ضمن تماس با مشاوران تحصیلی موسسه ی US VIP GROUP  از خدمات مشاوره ی رایگان ما بهره ببرند.     

ادامه مطب

روش های گرفتن اقامت کانادا

سرمایه گذاری

هدف از این شیوه جذ ب مدیران برای سرمایه گذاری میباشد که علاقه مندان به توسعه تولید و اشتغال در کانادا هستند بر اساس قوانین جدید متقاضی واجد شرایط باید مبلغ ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری کنند و به مدت ۵ سال در یکی از بیزنس های کانادا سرمایه گذاری کنند و بعد از ۵ سال مجدد به شخص برگردانده خواهد شد . و در مقابل از طرف دولت کانادا اقامت دائم به متقاضیان داده خواهد شد .

اگر افراد تمایلی به سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلاری به صورت یکجا ندارند میتوانند با یک شرکت سرمایه گذار مانند بانک قرارداد سرمایه گذاری منعقد کنند و مبلغ ۸۰۰ هزار دلار را برای سرمایه گذاری وام بگیرند . موسسه یا بانک به نیابت از سوی متقاضی سرمایه گذار؛ سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلاری را انجام داده و تنها سود سرمایه گذار را از متقاضی دریافت میکند و سود این سرمایه گذاری ۱۸۰ هزار دلار کانادا خواهد بود .

بطور کلی سرمایه گذاری شامل شرایط ذیل میباشد :

۱- دارای حداقل ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا دارائی خالص. این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ لزوم یا اجباری برای اوردن این دارائی به کانادا نیست و این بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد. این دارائی میتواند در مورد دولت فدرال کلا متعلق به همسر باشد و در مورد ایالت کبک قسمتی از ان متعلق به همسر و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سر مایه گذار هدیه شده باشد البته بشرط اینکه شش ماه از تاریخ ان گذشته باشد.

۲- شخص سرمایه گذار دارای تجربه مدیریت بمد ت دوسال ظرف پنج سال گذشته باشد سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود وزیان مالیاتی ومدارک افراد استخدام شده خود را عرضه کند.یا اینکه مدیر شرکت یا سازمان و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تمام وقت بعهده داشته باشد.

۳- پس از گزینش از طرف دولت فدرال یا ایالت کبک سرمایه گذار بایستی یا مبلغ ۰۰۰ ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا را بدون بهره بمدت پنج سال تحت اختیار دولت فدرال یا ایالت کبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجاره دهد .

مزایای سرمایه گذاری :

 • مجبور نبودن اشخاص به زندگی در کانادا و یا استانی خاص
 • نداشتن تعهد سرمایه گذاری در کانادا
 • دولت کانادا شرایط اسان تری را برای سرمایه گذاران در نظر میگیرد
 • سرعت با لا در رسیدگی به پرونده سرمایه گذران

از طریق خویشاوندی :

برای اقدام به کسب اقامت کانادا از روش مهاجرت خویشاوندی فدرال باید یکی از اعضای درجه اول خانواده متقاضی ساکن کانادا باشد و آمادگی پذیرش تعهدات مربوط به روش خویشاوندی را داشته باشد.این خویشاوند باید دارای شهروند کانادا (Citizen)ویا اقامت دائم (Permanenr Resident ) باشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نیز در این گروه جای میگیرند .

روش مهاجرت خویشاوندی به دو گروه زیر تقسیم میشود:

همسر شما و همچنین فرزندان وابسته به شما یا همسرتان میتوانند برای کسب اقامت دائمی کانادا واجد شرایط باشند..

درخواستهای روش مهاجرت خویشاوندی برای همسر یا فرزندان میتوانند هم در صورتیکه فرد اسپانسر کننده در داخل و هم اگر خارج از کانادا زندگی کند، تشکیل شود. به این معنی که برای اقدام به مهاجرت همسر یا فرزندان الزامی به زندگی فرد اسپانسرکننده در کانادا وجود ندارد.

شما میتوانید اسپانسر همسر یا فرزندان وابسته خود یا همسرتان شوید اگر شهروند یا دارای اجازه اقامت دائمی کانادا بوده و بیش از ۱۸ سال سن داشته باشید.

شما میتوانید به عنوان اسپانسر همسر یا فرزندان خود که با شما در کانادا زندگی میکنند اقدام کنید، حتی اگر آنها وضعیت اقامت قانونی در کانادا را نداشته باشند، اما واجد شرایط کسب اقامت باشند.

شما همچنین میتوانید به عنوان اسپانسر برای همسر و یا فرزندان خود که در خارج از کانادا زندگی میکنند اقدام به تشکیل پرونده مهاجرت نمایید، در صورتیکه ایشان واجد تمام شرایط ضروری باشند.

هنگامی که شما برای همسر یا فرزندان خود یا همسرتان اقدام به تشکیل پرونده درخواست مهاجرت به روش خویشاوندی میکنید ، باید نشان دهید که توانایی کافی برای سرپرستی و حمایت از آنان را دارید. هر چند که الزامی به نشان دادن حداقل درآمد را (که با حداقل درآمد ضروری برای خانواده ها تطابق داشته باشد) ندارید زیرا نشان دادن حد مشخصی از میزان درآمد مربوط به روش خویشاوندی برای کسب اقامت سایر اعضای خانواده غیر از همسر و فرزندان است. همچنین در صورتیکه فرزند وابسته شما یا همسرتان خود نیز دارای فرزند یا فرزندانی باشد شما باید از شرایط مالی مشابهی پیروی کنید.

اسپانسر کردن سایر بستگان واجد شرایط :

در صورتیکه شما شهروند یا فرد دارای حق اقامت دائمی کانادا باشید و حداقل ۱۸ سال سن و حضور فیزیکی در خاک کانادا داشته باشید میتوانید اسپانسر بستگان خود به شرح زیر شوید:

پدر و مادر

پدربزرگ و مادربزرگ

خواهران و برادران و فرزندان آنها، نوه ها و فرزندانی که یتیم هستند و زیر ۱۸ سال بوده و ازدواج نکرده باشند

بچه های زیر ۱۸ سال که بخواهید سرپرستی آنها را بر عهده بگیرید.

یک نفر از بستگان در صورتیکه فرد نزدیکتری که بتواند تحت حمایت شما قرار بگیرد و شهروند یا فرد مقیم کانادا باشد و واجد شرایط اسپانسر شدن هم باشد وجود نداشته باشد.

شرایطی که بر اساس آن ممکن است شما واجد شرایط اسپانسر شدن نباشید:

عدم امکان فراهم ساختن حمایت مالی لازمی که قبلا نسبت به کسی متعهد شده بوده و امضا کرده بودید.

محکومیت به حکم دادگاه برای پرداخت نفقه یا تامین هزینه های فرزند.

دریافت اعانه و وجوه مالی از دولت برای دلایلی غیر از ازکارافتادگی.

محکومیت به جرمی جنایی یا جنسی و یا ارتکاب جرم علیه اعضای خانواده خود بسته به شرایطی از قبیل ماهیت جرم ارتکابی، زمان وقوع آن و اینکه آیا محکومیت شامل عفو یا بخشودگی شده بوده.

دیرکرد یا عدم پرداخت تعهدات و وامهای مهاجرتی.

زندانی بودن.

اعلام ورشکستگی مالی که هنوز خاتمه نیافته باشد.

در صورتیکه قبلا اسپانسر کسی شده باشید که بعدا از دولت کانادا در خواست کمکهای مالی نموده باشد ممکن است که دیگر واجد شرایط دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشند که در اینجا ذکر نگردیده ولی میتوانند باعث شود که شما امکان اسپانسر شدن برای دیگران را نداشته باشید .اسپانسر شدن تشخیص داده نشوید

از دیگر روش های اقامت موقت در کانادا میتوان به روش های زیر اشاره کرد :

Business visa , Students , Turist ,Skill Worker

ادامه مطب

تحصیل در آمریکا و کانادا

دپارتمان دانشجوئی US VIP Group با در اختیار داشتن کارشناسان و اساتید مجرب دانشگاهی از دانشگاههای معتبر آمریکا و کانادا و همچنین ارتباطات گسترده با مراکز علمی و دانشگاهی برتر آمریکا و کانادا، علاوه بر خدمات دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر این کشورها، خدمات ویژه ای برای اخذ ویزای دانشجوئی امریکا و کانادا نیز به علاقمندان ارائه می دهد. هدف ما ارائه بالاترین کیفیت خدماتی منطبق با استانداردهای روز دنیا به هموطنان ایرانی در سراسر دنیا می باشد.

US VIP Group این امکان را به علاقمندان می دهد تا با داشتن هرمعدلی اقدام به درخواست پذیرش درکلیه مقاطع از دانشگاههای مورد علاقه خود در امریکا و کانادا نمایند. همچنین شانس دریافت پذیرش متقاضیان را با توجه به ارتباطات گسترده با دانشگاههای معتبر و مراکزعلمی آمریکا و کانادا بالاتر می برد. US VIP Group برای علاقمندان به تحصیل در کشور کانادا نیز این امکان را به علاقه مندان میدهد تا با ارتباطات قوی با دانشگاههای معتبر، شرایط دریافت پذیرش شما را آسانتر نماید. شما امکان این را دارید تا در مجموعه ای از رشته های پرطرفدار با آینده شغلی درخشان و یا رشته های تحصیلی مورد علاقه تان در مقاطع مختلف درخواست پذیرش دهید. از دیگر خدمات تحصیلی در دپارتمان دانشجوئی دریافت پذیرش در دوره های زبان متناسب با مقطع تحصیلی شما می باشد که برای دانشجو بطورهمزمان توسط دانشگاه صادر خواهد شد. دوره های زبان در کشور آمریکا به صورت حضوری و قبل از شروع کلاس های اصلی برگزار میشوند.

خدمات دپارتمان دانشجوئی

US VIP GROUP

از کجا آغاز کنیم؟

اولین مرحله تکمیل فرم ارزیابی در وب سایت ما می باشد، سپس کارشناسان ما با بررسی شرایط شما، ضمن ارائه مشاوره رایگان، پیشنهاداتی را به شما اعلام خواهند کرد که در صورت موافقت متقاضی، پرونده به جریان خواهد افتاد.

بطورکلی دانشجویان کشورهای خارجی که تمایل به ادامه تحصیل در دانشگاههای آمریکا و کانادا را دارند، می بایست نسبت به اخذ ویزا غیر مهاجرتی اقدام نمایند. نوع دوره تحصیلی که شما انتخاب کرده اید به همراه نوع موسسه یا دانشگاه در این مرحله مشخص کننده نوع ویزا شما خواهد بود که برای کشور امریکا در شاخه F1 و یا M1 قرار می گیرد. برای تحصیل در دانشگاه و کالج های آمریکا، دبیرستان و بطور کلی تحصیلات آکادمیک و همینطور دوره های آموزش زبان شما می بایست برای ویزای سری F اقدام نمائید. سایر دوره های آموزش غیر آکادمیک در شاخه M قرار می گیرند.

US VIP Group  این امکان را به علاقمندان می دهد تا با داشتن هرگونه شرط معدل و همچنین سطح زبان انگلیسی اقدام به درخواست پذیرش از دانشگاههای معتبر آمریکا نمایند، حتی برخی از دانشگاههایی که از نقطه نظر اعتبار در بالاترین سطح جهانی قرار دارند، به کمک ارتباطات قوی ما و نمایندگی های ما از مراکزی همانند دانشگاههای ایالتی کالیفرنیا، آسانتر میشود. مدارکی که کارشناسان US VIP Group در ابتدا برای آغاز پرونده شما نیاز دارند ترجمه دیپلم به همراه ریز نمرات شما، اظهارنامه بانکی و پاسپورت جهت خروج از کشور می باشد.

خدمات مشاوره تخصصی توسط اساتید معتبر دانشگاههای کانادا و آمریکا

پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز از سوی متقاضی، جهت تسهیل و تسریع امور مربوط به دریافت پذیرش شما، یکی از کارشناسان واحد دانشجوئی ما به عنوان مسئول پرونده شما، آغاز به جمع آوری مدارک مورد نیاز پرونده شما می نماید. در تمامی این موارد به کمک شما اطلاعات مربوط به درخواست پذیرش دانشگاه و همچنین اطلاعات مورد نیاز برای ارسال به سفارت با نظارت مستقیم کارشناس شما صورت خواهد گرفت.

کارشناسان ما با توجه به تجربه زیاد در حوزه دانشجوئی، مشاوره های لازم در خصوص رشته و همچنین دانشگاه مناسب با شرایط شما تا زمانیکه شما در مورد رشته انتخابی خود اطمینان حاصل نمائید را در اختیار شما قرار می دهند. یکی از نقاط قوت کمپانی US VIP Group همکاری با اساتید دانشگاهی آشنا با شرایط تحصیل و مهمتر از آن شرایط بازار کار در آمریکا و کانادا می باشد. شما در تمامی مراحل دسترسی به مشاوره های تخصصی این عزیزان جهت اخذ صحیح ترین تصمیم را خواهید داشت.

اماده سازی شما برای حضور در روز مصاحبه مرحله بعدی می باشد. کارشناسان US VIP Group با توجه به تعداد زیاد پرونده های این کمپانی، اطلاعات به روز و درستی از رویه های مصاحبه در سفارت های آمریکا دارند که این مسئله به شما کمک می کند، با خیالی اسوده تر در روز مصاحبه حاضر شود.

آخرین مرحله آماده سازی شما برای اولین سفر پس ازدریافت ویزا می باشد. سرویس های دیگر کمپانی US VIP Group برای تازه واردین، این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان قدم برداشته و نگران موارد جانبی سفر نباشید. Pick Up فرودگاهی، اقامت، باز نمودن حساب بانکی، سیم کارت تلفن و سایر موارد به سرعت در اختیار شما قرار داده خواهند شد تا شما به هدف اصلی خود که موفقیت در ادامه تحصیل در امریکا می باشد بپردازید.

تحصیل در مقطع لیسانس بدون مدارک زبان و شرط معدل برای دارندگان دیپلم

متقاضیان ورود به دانشگاههای امریکا در بسیاری موارد به دلیل شفاف نبودن شرایط پذیرش دانشگاههای آمریکا تصور می کنند که ورود به دانشگاه تنها برای افراد خاص با شرط معدل خاص و یا سطح زبان انگلیسی مشخصی امکانپذیر است. اما واقعیت چیز دیگری است. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا در مقطع لیسانس بدون شرط معدل و حتی مدرک زبان (تافل) اقدام به ادامه تحصیل نمائید.

مدارک مورد نیاز برای اقدام

 1.     کپی مدرک دیپلم و ترجمه رسمی به همراه ریز نمرات
 2.      گواهی بانکی جهت اثبات تمکن مالی
 3.       کپی پاسپورت

بعد از دریافت پرونده شما توسط کارشناسان کمپانی US VIP Group ، بررسی پرونده شما برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی آغاز شده، انتخاب رشته شما بر اساس سابقه تحصیلی، کاری و همچنین هدفهای آتی شما انجام خواهد شد. با توجه به ارتباطات ما با دانشگاههای معتبراین امکان برای ما وجود دارد تا بتوانیم از دانشگاههای زیادی برای شما درخواست پذیرش دهیم. کارشناسان ما وظیفه دارند تا در طول مشاوره رشته ای که علاوه بر آینده روشن، امکان دریافت ویزا در آن بیشتر می باشد را به شما اعلام نمایند. US VIP Group امکان دریافت پذیرش از دانشگاههای برتر آمریکا همانند دانشگاههای UC را برای شما فراهم نموده است تا علاقمندان در هنگام تصمیم گیری در خصوص مهاجرت تحصیلی، گزینه های بیشتر و معتبرتر را پیش رو داشته باشند و با گزینه های بیشتر، بتوانند صحیح ترین مورد را انتخاب نمایند.

گواهی بانکی باید ازطرف حامی مالی شما و به زبان انگلیسی از بانکهای معتبر ایران صادر می شود. میزان پول موجود در حساب شما یا حامی مالی شما توسط کارشناس شرکت به شما اطلاع داده خواهد شد. برای انجام این کار کارشناسان ما روشهایی را در اختیار شما قرار خواهند داد تا بتوانید به آسانی این مرحله را به انجام برسانید.

موارد مالی تحصیل در آمریکا

از دیگر مواردی که ذهن بسیاری از علاقمندان را به خود مشغول می نماید، هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا به عنوان دانشجو می باشد. با توجه بااختلاف زیاد هزینه های در ایالت های متفاوت آمریکا، بیان اعداد و ارقام واحد بطور جامع امکانپذیر نمی باشد. ایالتهائی همانند نیویورک و کالیفرنیا با توجه به هزینه های بالای زندگی، بودجه بیشتری را برای تحصیل طلب می کنند. بطور میانگین مبلغ تقریبی ۳۰ هزار دلار در سال عددی است که شما می بایست قبل از اقدام برای تحصیل در آمریکا در نظر داشته باشد. این هزینه شامل هزینه تحصیل که حدوداً ۱۶ هزار دلار و هزینه های روزمره زندگی که ۱۴ هزار دلار در سال می باشند. ارقام ذکر شده برای دانشگاهها و برای شهرهای گوناگون و دانشگاههای مختلف متفاوت خواهد بود.

آماده سازی برای اولین سفر و تحصیل

آشنا سازی متقاضی با مواردی که در طول تحصیل با آنها مواجه خواهد شد و کمک به درک بهتر شرایط زندگی در محیط کاملا جدید و متفاوت از دیگر مواردی است که می توانید از ما بخواهید. بطور کلی شوک فرهنگی و همچنین تغیر بزرگی که دانشجویان با تصمیم به ادامه تحصیل در امریکا با آن روبرو خواهند شد، از مواردی است که با مدیریت صحیح به سرعت تبدیل به امری عادی خواهد شد. حضور اشخاص با تجربه در این مسیر از اهمیت بسیار بالائی برخوردار است. شما می توانید با اطمینان از مشاورین خود، تمامی موارد و دغدغه های این تصمیم بزرگ را به حداقل کاهش دهید و در زمان کوتاهتری به اهداف خود دست پیدا کنید. اولین سفر برای شما و خانواده شما اهمیت بسیاری دارد و ما با توجه به این مسئله در کنار شما خواهیم بود و تجربیات خود و سایر دانشجویانی که قبل از شما این مراحل را از طریق ما پیموده اند را در اختیارتان قرار می دهیم.

ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و برنامه های بلند مدت

همواره نقطه آغاز از اهمیت بسیار زیادی در ادامه مسیر برخوردار است. گام های استوار نخستین شما می تواند تکیه گاه محکمی برای برنامه های بعدی شما در این مسیر باشد. ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر همانند کارشناسی ارشد و یا دکتری از جمله هدف های بسیاری از فارع التحصیلان دوره کارشناسی می باشد. نگاه ما در کمپانی US VIP Group نگاهی است بلند مدت برای آینده شما. ما به عنوان کارشناسان معتمد شما، با نگاهی ترکیبی از بازار کار و همچنین ادامه تحصیل، گزینه های مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با آسودگی خاطر قدم در راه پر فراز و نشیب مهاجرت تحصیلی گذارید.

موفقیت شما هدف ماست

همواره اعتقاد داریم که هر چه میزان موفقیت عزیزانی که از سرویسهای ما استفاده کرده اند بیشتر باشد، ما نیز موفقتر خواهیم بود. چرا که تنها در این شرایط است که شما ما را به دیگران معرفی خواهید کرد. ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و همچنین موفقیت شما می نماییم.

در خصوص نیاز به اطلاعات بیشتر و یا دریافت وقت مشاوره لطفا با کارشناسان دفتر ما در کالیفرنیا تماس حاصل نمائید.

ادامه مطب